Zastępstwa

Okres: 17.02.2020 (pon.) - 17.02.2020 (pon.)

Dzień: 17.02.2020 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Bednarek Renata 1Gg|2/2 Wychowanie fizyczne H3 Węgrzyn Piotr zamiast 4s
10 Bednarek Renata 1Kg|CH Wychowanie fizyczne H1 Kierepka Izabela Złączenie grup
11 Bednarek Renata 2i|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Bednarek Renata 2H|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Bednarek Renata 2H|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Duda Rafał 1Jg Język angielski 15 Satoła-Śliwa Barbara  
4 Duda Rafał 1Jg Matematyka 15 Duda-Przewrocka Maria zamiast lekcji 1, dn. 17.02.2020
5 Duda Rafał 1MYg Matematyka 15 Hudyba Kinga zamiast 4k
7 Duda Rafał 2E Język angielski W01 Wieciech Paweł zamiast 4k
8 Duda Rafał 1PSg|2/2 Informatyka 06 Kubas Kinga  
9 Duda Rafał 1Eg|2/2 Informatyka 06 Kubas Kinga  
10 Duda Rafał 2i|1/2 Informatyka rozszerzona W11 Kubas Kinga  
12 Firlet Andrzej 1K|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 18 Wawszczak Marek  
13 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 06 Latocha Damian Złączenie grup
14 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 06 Latocha Damian  
1 Kadula Katarzyna 3JM|2/2 Język francuski 20 Kasińska Krystyna Złączenie grup
2 Kadula Katarzyna 2MY Matematyka rozszerzona 20 Uczniowie przychodzą później  
5 Kadula Katarzyna 2F Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria zamiast 4k
6 Kadula Katarzyna 2E Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria zamiast 4k
5 Krzyszkowski Robert 2i Religia 05 Olesińska Anna zamiast 4p
6 Krzyszkowski Robert 1F Religia 05 Zubel Sławomir zamiast 4p
7 Krzyszkowski Robert 1G Religia 05 Zubel Sławomir zamiast 4p
8 Krzyszkowski Robert 4RZ Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Krzyszkowski Robert 1F Religia 07 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
10 Krzyszkowski Robert 1TZ Religia 07 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
11 Krzyszkowski Robert 2A Religia 07 Sosnowski Sławomir  
12 Krzyszkowski Robert 2A Religia 10 Pasula Marek  
1 Kwiatek Marcin 3G Wiedza o społeczeństwie 15 Uczniowie przychodzą później  
2 Kwiatek Marcin 3A Wiedza o społeczeństwie 15 Uczniowie przychodzą później  
4 Kwiatek Marcin 3JM Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Mazanek Magdalena 3S Język polski G3 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
5 Mazanek Magdalena 1Jg Język niemiecki G3 Rozum Monika  
6 Mazanek Magdalena 1Jg Język angielski G3 Knapik Zdzisław  
7 Mazanek Magdalena 1E Język polski G3 Knapik Zdzisław zamiast 4s
8 Mazanek Magdalena 1E Język angielski G3 Knapik Zdzisław zamiast 4s
9 Mazanek Magdalena 1PS Język angielski G3 Bieżychudek Joanna  
10 Mazanek Magdalena 1PS Język polski G3 Pasula Marek  
2 Mroczek Danuta 3JM Język polski 22 Gąsiorek Bernadetta zamiast 4s
3 Mroczek Danuta 3JM Wychowanie fizyczne 22 Tarczydło Janusz  
4 Mroczek Danuta 3L Język polski 22 Olesińska Anna zamiast 4p
9 Satoła-Śliwa Barbara 1TZ|2/2 Matematyka 10 Duda-Przewrocka Maria Złączenie grup
1 Stanisławczyk Jolanta 1MY|1/2 Fizyka rozszerzona 14 Uczniowie przychodzą później  
2 Stanisławczyk Jolanta 4E Fizyka rozszerzona 14 Uczniowie przychodzą później  
4 Stanisławczyk Jolanta 2P Matematyka 14 Hudyba Kinga zamiast 4s
6 Stanisławczyk Jolanta 1MYg Fizyka 14 Jeziorek Jarosław  
7 Stanisławczyk Jolanta 1Ag Matematyka 14 Rudek Bogumiła  
8 Stanisławczyk Jolanta 1MY|2/2 Fizyka 14 Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Stokłosa Katarzyna 1J Język polski G3 Pietras Anna zamiast 4k
4 Stokłosa Katarzyna 4E Język polski G3 Marzena Szczurek Zajęcia świetlicowe
5 Stokłosa Katarzyna 4i Język polski 07 Makarewicz Romuald  
6 Stokłosa Katarzyna 3RT Język polski 07 Janusz Agata  
7 Stokłosa Katarzyna 1TZ Język polski 07 Janusz Agata  
8 Stokłosa Katarzyna 1TZ Matematyka 07 Woda Ewa zamiast 4p
3 Struzik Kinga 1J|1/2 Język niemiecki 10 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Struzik Kinga 3JM|1/2 Język niemiecki rozszerzony 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Struzik Kinga 1J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Węgrzyn Małgorzata 4i Matematyka 08 Piątek Janusz zamiast 4L
3 Węgrzyn Małgorzata 4i Matematyka 08 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Węgrzyn Małgorzata 2i Matematyka rozszerzona 08 Uczniowie przychodzą później  
5 Węgrzyn Małgorzata 4F Matematyka 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Węgrzyn Małgorzata 4F Matematyka 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Węgrzyn Małgorzata 2i Język angielski 08 Kurtyka Edyta  
8 Węgrzyn Małgorzata 1L Język angielski 08 Radna Monika  
9 Węgrzyn Małgorzata 3i Matematyka 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Wołek Lidia 2RT Język angielski 22 Marzena Szczurek Zajęcia świetlicowe 
8 Wołek Lidia 2RT Język angielski 22 Wojdan Magdalena  
9 Wołek Lidia 1K Język polski 22 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
1 Zagórska-Kunat Monika 2J Język polski 22 Uczniowie przychodzą później  
5 Zagórska-Kunat Monika 1MY Język polski S30 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
7 Zagórska-Kunat Monika 2K Język angielski S30 Frasik Barbara  
8 Zagórska-Kunat Monika 2K Język niemiecki S30 Czech Alina  

Klasy: 3jm (18 osób), 4k, 4L, 4s, 4p na wycieczce w Oświęcimiu.  

Od 17.02.2020 obowiązuje drobna korekta planu lekcji (rozkład dostępny na stronie internetowej szkoły).