Zastępstwa

Okres: 14.02.2020 (pt.) - 14.02.2020 (pt.)

Dzień: 14.02.2020 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Bednarek Renata 3JM|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
1 Bednarek Renata 3K|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
2 Bednarek Renata 3JM|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
2 Bednarek Renata 3K|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
3 Bednarek Renata 2i Zajęcia z wychowawcą S32 Uczniowie przychodzą później  
4 Bednarek Renata 2i|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
5 Bednarek Renata 2i|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
6 Bednarek Renata 1Jg|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Bednarek Renata 2H|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
1 Duda Rafał 1MYg Historia 05 Uczniowie przychodzą później  
2 Duda Rafał 3i|1/2 Informatyka rozszerzona 18 Jadczak Marek  
3 Duda Rafał 3K|1/2 Informatyka rozszerzona 18 Jadczak Marek  
4 Duda Rafał 1Jg|2/2 Informatyka 06 Kubas Kinga  
12 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku G4 Mikołajczyk Ludmiła  
13 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku G4 Mikołajczyk Ludmiła  
14 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku G4 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Janusz Agata 4RZ Język polski 22 Zagórska-Kunat Monika  
7 Janusz Agata 1G Język polski 08 Wątroba Iwona  
9 Janusz Agata 1F Bezpieczeństwo i higiena pracy 07 Piątkowska Łucja  
10 Janusz Agata 1F Język polski 07 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
11 Janusz Agata 1L Język polski 07 Szczurek Marzena Zajęcia świetlicowe
5 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Praktyka zawodowa 18 Kubas Kinga  
6 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Kubas Kinga  
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Kubas Kinga  
8 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Kubas Kinga  
1 Kadula Katarzyna 4L Matematyka 20 Rudek Bogumiła  
2 Kadula Katarzyna 4L Język polski 20 Wołek Lidia  
3 Kadula Katarzyna 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 20 Florek Roma  
4 Kadula Katarzyna 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 20 Florek Roma  
5 Kadula Katarzyna 2MY Matematyka rozszerzona 20 Hudyba Kinga  
6 Kadula Katarzyna 2MY Język angielski rozszerzony 20 Wojdan Magdalena  
7 Kadula Katarzyna 3JM|2/2 Matematyka 20 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Kadula Katarzyna 2F Język angielski 20 Wieciech Paweł  
1 Kręc Agnieszka 4i|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Uczniowie przychodzą później  
2 Kręc Agnieszka 4i|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Uczniowie przychodzą później  
3 Kręc Agnieszka 4RZ|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Pietras Anna  
4 Kręc Agnieszka 4RZ|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Pietras Anna  
5 Kręc Agnieszka 1Kg|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Kręc Agnieszka 1Kg|2/2 Informatyka rozszerzona W11 Mikołajczyk Ludmiła  
7 Kręc Agnieszka 2F|2/2 Informatyka rozszerzona W11 Makarewicz Romuald  
8 Kręc Agnieszka 1ig|2/2 Informatyka rozszerzona W9 Makarewicz Romuald  
4 Krzyszkowski Robert 3RT|1/2 Religia 05 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
4 Krzyszkowski Robert 3RT|2/2 Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Krzyszkowski Robert 3RT|1/2 Religia 05 Kozłowski Konrad zamiast lekcji 6
5 Krzyszkowski Robert 3RT|2/2 Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Krzyszkowski Robert 1TZ Religia 10 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
7 Krzyszkowski Robert 2i Religia 10 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
8 Krzyszkowski Robert 1G Religia 10 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne

Zajęcia Szkolnego Klubu Debat Oxfordzkich odbędą sie w bibliotece w godzinach 12.40-14.40.