Zastępstwa

Okres: 13.02.2020 (czw.) - 13.02.2020 (czw.)

Dzień: 13.02.2020 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Bednarek Renata 1Jg|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Wzorek Jakub Złączenie grup
5 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Bednarek Renata 1Jg|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Wzorek Jakub Złączenie grup
6 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Bednarek Renata 1Kg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
8 Bednarek Renata 1Kg|CH Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  
6 Duda Rafał 2F|1/2 Informatyka rozszerzona W8 Wiśniewski Jarosław  
7 Duda Rafał 1K|2/2 Informatyka 06 Kubas Kinga  
8 Duda Rafał 3K|2/2 Informatyka rozszerzona W11 Kubas Kinga  
9 Duda Rafał 1Jg Historia 09 Kwiatek Marcin  
10 Duda Rafał 1G|2/2 Informatyka 18 Kubas Kinga  
12 Duda Rafał 1L|2/2 Informatyka 19 Kubas Kinga  
13 Duda Rafał 1Lg|2/2 Informatyka 19 Kubas Kinga  
14 Duda Rafał 1A|2/2 Informatyka 19 Kubas Kinga  
1 Famielec Andrzej 3G|p2 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi - zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
2 Famielec Andrzej 3G|p2 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi - zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
3 Famielec Andrzej 2A|w2 Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
4 Famielec Andrzej 2A|w2 Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
5 Famielec Andrzej 2A|w2 Zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
6 Famielec Andrzej 2A|w2 Zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
7 Famielec Andrzej 2A|w2 Zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
8 Famielec Andrzej 2A|w2 Zajęcia praktyczne w20 Kukla Piotr  
10 Grabania Marta 2RT|2/2 Laboratorium magazynowe G2 Pałka Dominik  
11 Grabania Marta 2RT|2/2 Laboratorium magazynowe G2 Pałka Dominik  
12 Grabania Marta 2L Laboratorium magazynowe 10 Pałka Dominik  
13 Grabania Marta 2L Magazyny dystrybucyjne 10 Pałka Dominik  
14 Grabania Marta 2L Magazyny przyprodukcyjne 10 Pałka Dominik  
1 Kadula Katarzyna 3JM|2/2 Matematyka 20 Rudek Bogumiła  
2 Kadula Katarzyna 3JM|2/2 Matematyka 20 Rudek Bogumiła  
3 Kadula Katarzyna 2MY Matematyka 20 Rudek Bogumiła  
4 Kadula Katarzyna 2MY Matematyka 20 Rudek Bogumiła  
5 Kadula Katarzyna 2F Matematyka 20 Rudek Bogumiła  
6 Kadula Katarzyna 4L Geografia rozszerzona 20 Bukowiec Anna  
7 Kadula Katarzyna 4L Język polski 20 Wołek Lidia  
8 Kadula Katarzyna 2E Język niemiecki 20 Czech Alina  
9 Kadula Katarzyna 2E Matematyka 20 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
1 Morawiec Agnieszka 3F|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie przychodzą później  
2 Morawiec Agnieszka 4S Język niemiecki 07 Uczniowie przychodzą później  
11 Stańdo Agnieszka 1L|1/2 Język niemiecki 08 Lis-Błąkała Kamila  
12 Stańdo Agnieszka 1PSg|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Stańdo Agnieszka 1K|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Stańdo Agnieszka 1Ag|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 11 Uczniowie zwolnieni do domu  

Eliminajce do konkursu o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego odbędą się w świetlicy szkolnej:

godz. 13.00- poziom podstawowy, kl. 2i, 1j, 1Fg, 1ig, 2rt, 1Lg, 2e, 2f

godz. 14.00- poziom rozszerzony, kl. 3f, 3e, 3rt, 3i, 1my, 2my