Zastępstwa

Okres: 24.01.2020 (pt.) - 24.01.2020 (pt.)

Dzień: 24.01.2020 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Duda Rafał 1MYg Historia 05 Uczniowie przychodzą później  
2 Duda Rafał 3i|1/2 Informatyka rozszerzona 19 Kubas Kinga Złączenie grup
3 Duda Rafał 3K|1/2 Informatyka rozszerzona G4 Pietras Anna  
4 Duda Rafał 1Jg|2/2 Informatyka 06 Pietras Anna  
9 Kierepka Izabela 1TZ|1/2 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Gawęda - Malaca Agnieszka  
3 Kozłowski Konrad 1TZ|1/2 Język angielski G7 Uczniowie przychodzą później  
4 Kozłowski Konrad 4L|2/2 Język angielski G7 Wieciech Paweł  
6 Kozłowski Konrad 3RT|1/2 Język obcy zawodowy G7 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Kozłowski Konrad 1PS|2/2 Język angielski G7 Bieżychudek Joanna  
8 Kozłowski Konrad 1PS|2/2 Język angielski G7 Wieciech Paweł  
9 Kozłowski Konrad 2A|2/2 Język angielski G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Krzyszkowski Robert 3RT Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Krzyszkowski Robert 3RT Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Krzyszkowski Robert 1TZ Religia G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Krzyszkowski Robert 2i Religia 07 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
8 Krzyszkowski Robert 1G Religia 16 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
1 Lis Marcin 1A|w1 Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Nosal Jan  
2 Lis Marcin 1A|w1 Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Nosal Jan  
3 Lis Marcin 1A|w1 Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Nosal Jan  
4 Lis Marcin 1A|w1 Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Nosal Jan  
5 Lis Marcin 1A|w1 Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Nosal Jan  
6 Lis Marcin 1A|w1 Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Nosal Jan  
7 Lis Marcin 3A|p2 Pracownia samochodowa – zajęcia praktyczne w21 Janiczek Piotr  
8 Lis Marcin 3A|p2 Pracownia samochodowa – zajęcia praktyczne w21 Janiczek Piotr  
9 Lis Marcin 3A|p2 Pracownia samochodowa – zajęcia praktyczne w21 Janiczek Piotr  
10 Lis Marcin 3A|p2 Pracownia samochodowa – zajęcia praktyczne w21 Janiczek Piotr  
11 Lis Marcin 3A|p2 Pracownia samochodowa – zajęcia praktyczne w21 Janiczek Piotr  
12 Lis Marcin 3A|p2 Pracownia samochodowa – zajęcia praktyczne w21 Janiczek Piotr  
2 Mordarska Joanna 1Gg|1/3 Techniki fryzjerskie 05 Uczniowie przychodzą później  
5 Mordarska Joanna 1G|3/4 Podstawy fryzjerstwa G7 Uczniowie przychodzą później  
6 Mordarska Joanna 2G|1/2 Techniki fryzjerskie 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Mordarska Joanna 2G|1/2 Podstawy fryzjerstwa 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mordarska Joanna 2G|1/2 Podstawy fryzjerstwa 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Mordarska Joanna 1G|3/4 Techniki fryzjerskie G2 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Mordarska Joanna 1G|3/4 Techniki fryzjerskie G2 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Edukacja dla bezpieczeństwa 02 Świątek Małgorzata Złączenie grup
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 09 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język angielski 10 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Stawiarz Urszula 1TZ Biologia 15 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Stawiarz Urszula 1ig Historia 15 Piątkowska Łucja  
10 Stawiarz Urszula 1i Chemia 15 Wojtoń Agnieszka zamiast lekcji 14
11 Stawiarz Urszula 1i Biologia 15 Klesiewicz Gabriel  
12 Stawiarz Urszula 1PS Biologia 15 Wszołek-Wojnicka Anna zamiast lekcji 14
7 Zubel Sławomir 2H|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
8 Zubel Sławomir 2H|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  

Matura próbna –matematyka piątek 24.01. 2020r. w godz. 10.00 do 13.00. Po maturze uczniowie zwolnieni do domu

sala Klasa / ilość osób Nauczyciele nadzorujący  
świetlica 3JM+4L ( nr 1-15) =44

l.4-  K. Kadula, J. Plewa

l.5 -K. Kadula, K. Struzik

l.6 -K. Kadula, M. Kwiatek

l.7- K. Kadula, ks. M. Żuchowski

 
G1 Kl. 4F =27 osób

l.4-  M. Zagórska-Kunat

l.5 –D. Mroczek

l.6 - D. Mroczek

l.7- M. Wojdan

 
G2 Kl. 4i=25 osób

l.4-  M. Węgrzyn

l.5 – M. Węgrzyn

l.6 - M. Węgrzyn

l.7- M. Węgrzyn

 
G3 Kl.4K=26 osób

l.4-  M. Duda-Przewrocka

l.5 – M. Duda-Przewrocka

l.6 - M. Duda-Przewrocka

l.7- M. Duda-Przewrocka

 
13 Kl. 4E -19 osób+4L (nr 24-26)

l.4-  K. Wojtyna

l.5 – K. Wojtyna

l.6 - K. Wojtyna

l.7- K. Wojtyna

 
14 Kl. 4S +7 osób 4L (nr 16-23)

l.4-  K. Hudyba

l.5 – K. Hudyba

l.6 - K. Hudyba

l.7- K. Hudyba

 
15 Kl.4P =(22)

l.4-  E. Woda

l.5 – E. Woda

l.6 - E. Woda

l.7- E. Woda

 
16 4RZ  =24 osoby

l.4-  J. Wzorek

l.5 – J. Wzorek

l.6 - J. Wzorek

l.7- J. Wzorek

 

Sale zastępcze

  lekcja Klasa/ nauczyciel Sala zastępcza
Sala G1 4 Bu-1TZ 02
  5 Pl-3L  07
  6 Ml-1J W12
  7 Łp-1Tz 21
Sala G2 4 Wo-3E 20
  5 -  
  6 -  
  7 -  
Sala G3 4 Sn- 2F 09
  5 Sn-2F 09
  6 Kx-1Tz 08
  7 Om-1PS 01
Sala 13 4 Ro-2P 21
  5 Sp-1G 10
  6 Sp-2P 04
  7 Sp-2P 04
Sala 14 4 -  
  5 St-3P 21
  6 -  
  7 Mo-1L S28
Sala 15 4 Ku-2I G6
  5 Al.-2I 02
  6 Al.-2F 07
  7 O-1Fg 09
Sala 16 4 Ab-3L 08
  5 Ku-2S W01
  6 Ab-3L 09
  7 -  
G7 5 Mf-1G S24
  6 Kz-3Rt 22
  7 Kz-1PS 20