Zastępstwa

Okres: 21.01.2020 (wt.) - 21.01.2020 (wt.)

Dzień: 21.01.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2 Bieżychudek Joanna 1MY|1/2 Język angielski 10 Uczniowie przychodzą później  
3 Bieżychudek Joanna 2MY|2/2 Język angielski rozszerzony 10 Satoła-Śliwa Barbara Złączenie grup
4 Bieżychudek Joanna 2MY|2/2 Język angielski rozszerzony 10 Satoła-Śliwa Barbara Złączenie grup
5 Bieżychudek Joanna 2H|2/2 Język angielski 10 Pobiedacz-Mucha Joanna Złączenie grup
6 Bieżychudek Joanna 2i|2/2 Język angielski 03 Kurtyka Edyta Złączenie grup
5 Mordarska Joanna 3G|1/3 Techniki fryzjerskie 03 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Mordarska Joanna 1Gg|1/3 Podstawy fryzjerstwa WY Uczniowie przychodzą później  
8 Mordarska Joanna 1Gg|1/3 Techniki fryzjerskie WY Uczniowie przychodzą później  
9 Mordarska Joanna 1Gg|1/3 Techniki fryzjerskie WY Uczniowie przychodzą później  
10 Mordarska Joanna 1G|3/4 Techniki fryzjerskie 21 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Mordarska Joanna 1G|3/4 Techniki fryzjerskie 04 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Stańdo Agnieszka 1Eg|1/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Stańdo Agnieszka 1K|2/2 Język niemiecki 11 Olszewska-Morawska Magdalena złączenie grup
14 Stańdo Agnieszka 1Hg|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Węgrzyn Kinga 1G|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Piątek Janusz Złączenie grup
9 Węgrzyn Kinga 1G|DZ Wychowanie fizyczne H2 Piątek Janusz Złączenie grup

 

Dzień: 21.01.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła Złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła Złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Bednarska Zofia  
4 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian Złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Pietras Anna  

 

Dzień: 21.01.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
13 Duda Rafał 1Hg|2/2 Informatyka W8 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Duda Rafał 1Fg|2/2 Informatyka rozszerzona W8 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy W17 Uczniowie przychodzą później  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Gg|1/2 Język angielski S32 Uczniowie przychodzą później  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 03 Świątek Małgorzata Złączenie grup
10 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski G2 Pałka Dominik Złączenie grup
2 Zajt Sylwia 1MYg Podstawy przedsiębiorczości 04 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Zajt Sylwia 2F Podstawy przedsiębiorczości 04 Lis-Błąkała Kamila  

 

 

Matura próbna –j. polski wtorek  21.01.2020. w godz. 10.00 do 13.00.

Po maturze uczniowie zwolnieni do domu

sala Klasa / ilość osób Nauczyciele nadzorujący
świetlica 3JM+4L =45

l.4-  K. Kadula, M. Kwiatek,

l.5 -K. Kadula, M. Kwiatek,

l.6 -K. Kadula, A. Pietras,

l.7- T. Koźlak, L. Wołek

G1 Kl. 4F =27 osób

l.4-  D. Mroczek

l.5 –D. Mroczek

l.6 - M. Węgrzyn

l.7- M. Węgrzyn

G2 Kl. 4i=25 osób

l.4-  ks. M. Żuchowski

l.5 – Z. Bednarska , A. Kręc

l.6 – M. Rozum

l.7-  K. Kozłowski

G3 Kl.4K=26 osób

l.4- M. Rozum

l.5 –A. Turek-Cieśla

l.6 - M. Duda-Przewrocka

l.7- M. Duda-Przewrocka

13 Kl. 4E -19 osób

l.4-  A. Wszołek -Wojnicka

l.5 – A. Wszołek-Wojnicka

l.6 - I. Kierepka

l.7- I. Kierepka

14

Kl. 4S +5 osób 4RZ

( nr 1-5)

l.4-  K. Kozłowski

l.5 – J. Stanisławczyk

l.6 - J. Stanisławczyk

l.7- A. Turek-Cieśla

15 Kl.4P

l.4-  L. Wołek

l.5 –M Wojdan

l.6 - E. Woda

l.7- E. Woda

16

4RZ =20 osób

(nr 6-25)

l.4-  K. Wojtyna

l.5 – K. Wojtyna

l.6 – A. Janusz

l.7- A. Janusz

Sale zastępcze

  lekcja Klasa/ nauczyciel Sala zastępcza
Sala G1 4 - -
  5 1MYg- Wl  20
  6 kl. 1L- Bu 20
  7 kl. 1F-Wi 01
Sala G2 4 -  
  5 -  
  6 kl.3E-Wo 01
  7 kl.1Fg-Rk 08
Sala G3 4 kl.1J-Sn 22
  5 Kl.3RT-Sn 22
  6 1TZ-O 08
  7 2i-O W01
Sala 13 4 2J-We 07
  5 1J-Ml 02
  6 2S- Mr W01
  7 1E-Mr 11
Sala 14 4 3E-St 05
  5 -  
  6 -  
  7 1G-Wg WX
Sala 15 4 -  
  5 -  
  6 1Eg-Kw 22
  7 1ig- Kw 22
Sala 16 4 -  
  5 3E- Mz 12
  6 3L-Pl 12
  7 3L-Pl  
G7 5 1PS-Ro 07
  7 1TZ-Bu WY