Zastępstwa

Okres: 20.12.2019 (pt.) - 20.12.2019 (pt.)

Dzień: 20.12.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Czech Alina 2MY|1/2 Język niemiecki 11 Uczniowie przychodzą później  
3 Czech Alina 4E Język niemiecki 15 Uczniowie przychodzą później  
12 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Gawęda - Malaca Agnieszka 2G|CH Język angielski H3 Wojdan Magdalena zamiast 2a
4 Gawęda - Malaca Agnieszka 3i Wychowanie fizyczne Hsq1 Stanisławczyk Jolanta zamiast 3jm
8 Gryglewski Stanisław 1K|2/3 Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie przychodzą później  
9 Gryglewski Stanisław 1PS Język polski H1 Janusz Agata zamiast 1f
10 Gryglewski Stanisław 1PS Język polski H1 Janusz Agata zamiast 1f
4 Kadula Katarzyna 2MY Język polski G2 Stokłosa Katarzyna zamiast 2f
5 Kadula Katarzyna 2MY Matematyka rozszerzona G2 Żuchowski Mirosław zamiast 2f
7 Kadula Katarzyna 2E Matematyka G2 Rozum Monika zamiast 2f
8 Kadula Katarzyna 2E Matematyka G2 Woda Ewa zamiast 3p
12 Lis-Błąkała Kamila 1K|1/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu grupa 1
6 Makarewicz Romuald 4i|1/2 Administracja bazami danych 06 Rachwał Agnieszka zamiast 4rz
13 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Olesińska Anna 1J Fizyka 13 Mirochna Kinga zamiast 3p
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Pietras Anna zamiast 2f
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Grabania Marta zamiast lekcji 14
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski rozszerzony 02 Olszewska-Morawska Magdalena zamiast 1Kg
10 Radna Monika 2P|2/2 Język angielski 13 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski 10 Katarzyna Machowska-Koczur Złączenie grup
12 Radna Monika 1PSg|2/2 Język angielski 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Sosnowski Sławomir 3S Religia 09 Pietras Anna zamiast 3jm
6 Sosnowski Sławomir 1Gg Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Sosnowski Sławomir 3S Religia 07 Wieciech Paweł zamiast 2f
9 Sosnowski Sławomir 2H Religia 07 Pietras Anna zamiast 2f
8 Stawiarz Urszula 1TZ Biologia 15 Kurtyka Edyta zamiast 2f
10 Stawiarz Urszula 1i Biologia 15 Piątkowska Łucja zamiast 1PSg
11 Stawiarz Urszula 1i Biologia 15 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
12 Stawiarz Urszula 1TZ Biologia 15 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
13 Stawiarz Urszula 1K Biologia 15 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Stokłosa Katarzyna 1Gg Język polski G3 Gawęda - Malaca Agnieszka zamiast 3p
9 Studzińska-Wnęk Paulina 1Hg Matematyka 13 Sudoł Aleksander zamiast 2f
7 Wątroba Iwona 2A Język polski W22 Hajduk Teresa zamiast 3p
9 Wieciech Paweł 2P|1/2 Język angielski 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
1 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
2 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka rozszerzona 21 Uczniowie przychodzą później  
3 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
4 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka 20 Woda Ewa zamiast 3p
7 Wójcik Roland 3i|2/2 Sieci komputerowe W9 Jeziorek Jarosław zamiast 3f
8 Wszołek-Wojnicka Anna 4K Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Wszołek-Wojnicka Anna 4K Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Wszołek-Wojnicka Anna 2E Religia 05 Sudoł Aleksander zamiast 2f
11 Wszołek-Wojnicka Anna 2RT Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
12 Wszołek-Wojnicka Anna 2RT Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
13 Wszołek-Wojnicka Anna 1PS Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Wszołek-Wojnicka Anna 1PS Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Zubel Sławomir 2H|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
8 Zubel Sławomir 2H|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  

Wigilie klasowe- 20.12.2019 (piątek)

klasa wychowawca nr lekcji sala
3s A.Olesińska 3,4 1
1f P. Wieciech 9,10 1
2my S. Zajt 2,3 4
4f R. Makarewicz 6,7 4
1Kg D. Latocha 9,10 4
1Gg A.Kręc 3,4 9
2i R. Bednarek 5,6 9
1Fg R. Wójcik 7,8 9
3L D. Pałka 3,4 5
4rz J. Wzorek 5,6 5
1i I.Wątroba 7,8 5
1Eg S. Zubel 7,8 7
1Jg R. Duda 5,6 8
2A A.Gawęd-Malaca 3,4 10
1L J. Plewa 8,9 10
2J B. Frasik 3,4 12
1tz K. Stokłosa 5,6 12
1Lg J. Pobiedacz-Mucha 9,10 12
1PSg M. Duda-Przewrocka 9,10 20
3E D. Mroczek 7,8 22

zamiana sal lekcyjnych

sala nr lekcji nauczyciel sala zastępcza
1 3 Wi 11
1 4 Wi 14
1 10 Py 16
4 2 Po 15
4 3 Po 13
4 6 Kz G3
4 7 Al s28
4 10 22
9 3 G G3
9 4 G G3
9 5 kS W01
9 7 G 11
9 8 Gc 1
5 3 O G1
5 4 Kx 21
5 5 Kx w17
5 6 Gc 1
5 7 Gc w01
7 8 kS 21
8 5 Da 19
8 6 We w17
10 3 Sa 19
10 4 Pe 08
12 5 15
12 6 19
12 9 22
12 10 19
22 7 Wk s31

 Znalezione obrazy dla zapytania wesołych świąt