Zastępstwa

Okres: 19.12.2019 (czw.) - 19.12.2019 (czw.)

Dzień: 19.12.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Czech Alina 3F|1/2 Język niemiecki 11 Makarewicz Romuald Złączenie grup
6 Czech Alina 1Eg|2/2 Język niemiecki 11 Świątek Małgorzata zamiast 1J
7 Czech Alina 3F|1/2 Język niemiecki G7 Węgrzyn Kinga zamiast 4i
9 Czech Alina 1PSg|1/2 Język niemiecki 11 Olszewska-Morawska Magdalena Złączenie grup
10 Czech Alina 2RT|1/2 Język niemiecki 11 Plewa Justyna zamiast 1ps
11 Czech Alina 2RT|1/2 Język niemiecki 11 Wojtoń Agnieszka zamiast 1k
6 Duda Rafał 2F|1/2 Informatyka rozszerzona W8 Kręc Agnieszka Złączenie grup
7 Duda Rafał 1K|2/2 Informatyka W8 Uczniowie przychodzą później  
8 Duda Rafał 1MYg Historia 14 Pietras Wojciech zamiast 4e
9 Duda Rafał 1Fg|2/2 Informatyka G4 Janusz Agata zamiast 1Kg
10 Duda Rafał 1Fg|2/2 Informatyka 06 Badyla Dariusz zamiast 1g
12 Duda Rafał 1L|2/2 Informatyka 19 Badyla Dariusz Złączenie grup
13 Duda Rafał 1Lg|2/2 Informatyka 19 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Duda Rafał 1A|2/2 Informatyka 19 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Gorczyński Daniel 1Hg Religia 22 Wątroba Iwona zamiast 1Lg
11 Gryglewski Stanisław 1Lg|CH Wychowanie fizyczne H1 Węgrzyn Kinga Złączenie grup
12 Gryglewski Stanisław 1PS Wychowanie fizyczne H2 Mirochna Kinga zamiast 2e
11 Kurtyka Edyta 1i|2/2 Język obcy zawodowy 12 Karwasiński Sebastian zamiast 2e
12 Kurtyka Edyta 1i|2/2 Język obcy zawodowy 12 Olszewska-Morawska Magdalena zamiast 1Hg
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G7 Uczniowie przychodzą później  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
6 Radna Monika 2G Język angielski 10 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Radna Monika 1F|2/2 Język obcy zawodowy 10 Uczniowie przychodzą później  
8 Radna Monika 1F|2/2 Język obcy zawodowy 10 Uczniowie przychodzą później  
9 Radna Monika 1Fg|1/2 Język angielski 10 Frasik Barbara zamiast 2e
10 Radna Monika 1Fg|1/2 Język angielski 10 Frasik Barbara zamiast 2e
9 Rozum Monika 2i|2/2 Język niemiecki 03 Lis-Błąkała Kamila zamiast 1G
1 Sosnowski Sławomir 3P Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
4 Sosnowski Sławomir 4F Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
5 Sosnowski Sławomir 1Gg Religia 05 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Sosnowski Sławomir 3P Religia 07 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Sosnowski Sławomir 2P Religia 07 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
8 Sosnowski Sławomir 2P Religia 07 Gaik Wacław zamiast 1Ag
7 Turek-Cieśla Anna 1Lg|2/2 Język niemiecki 02 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
8 Turek-Cieśla Anna 1i|2/2 Język niemiecki G2 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
7 Węgrzyn Małgorzata 4F Język polski 01 Janusz Agata zamiast 4e
7 Wojtyna Katarzyna 1E Matematyka rozszerzona G2 Knapik Zdzisław zamiast 1Ag
3 Wołek Lidia 3K Język polski G3 Uczniowie przychodzą później  
4 Wołek Lidia 3K Język polski G3 Uczniowie przychodzą później  
5 Wołek Lidia 4L Język polski G3 Kręc Agnieszka zamiast 1J
6 Wołek Lidia 3i Język polski G3 Lis-Błąkała Kamila  
7 Wołek Lidia 1MYg Język polski G3 Pietras Wojciech  
8 Wołek Lidia 1K Język polski G3 Węgrzyn Kinga zamiast 4i
4 Wszołek-Wojnicka Anna 1Eg Religia W01 Uczniowie przychodzą później  
5 Wszołek-Wojnicka Anna 1Eg Religia W01 Uczniowie przychodzą później  
9 Wszołek-Wojnicka Anna 1J Religia S30 Mirochna Kinga zamiast 1ps
10 Zagórska-Kunat Monika 1MY Język polski G3 Piątkowska Łucja zamiast 1k
3 Zubel Sławomir 4P Wychowanie fizyczne H3 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Zubel Sławomir 4P Wychowanie fizyczne H1 Stanisławczyk Jolanta  
6 Zubel Sławomir 1Eg|1/2 Wychowanie fizyczne Hsil Świątek Małgorzata zamiast 1j
7 Zubel Sławomir 1Fg|2/3 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
8 Zubel Sławomir 1Fg|2/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
8 Żuchowski Mirosław 1Jg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Żuchowski Mirosław 1L Religia 05 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
10 Żuchowski Mirosław 1L Religia 05 Studzińska-Wnęk Paulina zamiast 2k
11 Żuchowski Mirosław 1Ag Religia 14 Wątroba Iwona zamiast 2L
12 Żuchowski Mirosław 1Ag Religia 14 Studzińska-Wnęk Paulina zamiast 1a
14 Żuchowski Mirosław 2S Religia 12 Uczniowie zwolnieni do domu  

Na lekcjach 9,10,11  klasy 1Lg, 1Kg w kinie. 

Wigilie klasowe- 19.12.2019 (czwartek)

klasa wychowawca nr lekcji sala
1k K. Machowska-Koczur 9,10 4
2L E. Kurtyka 11,12 5
1Ag M. Szczurek 7,8 7
1a S. Gryglewski 11,12 7
2k M. Zagórska-Kunat 9,10 8
1j K. Struzik 5,6 11
3i A.Turek-Cieśla 7,8 11
1PS M. Rozum 9,10 11
1G M. Wojdan 9,10 10
1Hg S. Karwasiński 12,13 W17
4E K. Wojtyna wyjście n lekcji 5 -
4i M. Węgrzyn wyjście na lekcji 6 -

zamiana sal lekcyjnych:

 

sala nr lekcji nauczyciel sala zastępcza
4 9 Pl 08
4 10 Fr 20
7 8 kS s24
8 10 Łp s30
11 6 Al s30
11 7 Kx W15
11 8 Al s30
11 9 Al 02
11 10 Al 02
10 9 Rd 13
10 10 Rd 01