Zastępstwa

Okres: 17.12.2019 (wt.) - 17.12.2019 (wt.)

Dzień: 17.12.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
8 Czech Alina 2L|1/2 Język angielski 02 Kurtyka Edyta Złączenie grup
10 Czech Alina 1ig|2/2 Język niemiecki 05 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Gryglewski Stanisław 1A Podstawy przedsiębiorczości S32 Grabias Anna zamiast lekcji 12
8 Gryglewski Stanisław 1A|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
10 Gryglewski Stanisław 1Lg|CH Wychowanie fizyczne H2 Węgrzyn Kinga Złączenie grup
11 Gryglewski Stanisław 1Lg|CH Wychowanie fizyczne H2 Węgrzyn Kinga Złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik Złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik Złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
3 Turek-Cieśla Anna 3i|2/2 Język niemiecki 02 Uczniowie przychodzą później  
4 Turek-Cieśla Anna 3i Zajęcia z wychowawcą 02 Uczniowie przychodzą później  
5 Turek-Cieśla Anna 4P Język niemiecki 02 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
7 Turek-Cieśla Anna 1Jg|1/2 Język niemiecki rozszerzony 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Turek-Cieśla Anna 1A|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 11 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
9 Turek-Cieśla Anna 1i|2/2 Język niemiecki 11 Węgrzyn Piotr Złączenie grup
10 Turek-Cieśla Anna 1F|2/2 Język angielski 11 Wieciech Paweł Złączenie grup
1 Węgrzyn Małgorzata 4i Matematyka 13 Uczniowie przychodzą później  
2 Węgrzyn Małgorzata 4i Matematyka 13 Uczniowie przychodzą później  
3 Węgrzyn Małgorzata 2J Matematyka 13 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Węgrzyn Małgorzata 2J Matematyka 13 Migdas Ewa  
5 Węgrzyn Małgorzata 2i Matematyka 14 Uczniowie przychodzą później  
7 Wszołek-Wojnicka Anna 1E Religia G2 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Wzorek Jakub 2J|DZ Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Wzorek Jakub 2J|DZ Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Wzorek Jakub 2K|CH Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie przychodzą później  
8 Wzorek Jakub 4K|DZ Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Wzorek Jakub 4RZ|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Wzorek Jakub 3F|CH Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Wzorek Jakub 1Gg|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Bednarek Renata Złączenie grup
11 Wzorek Jakub 1Gg|1/2 Wychowanie fizyczne Hsil Bednarek Renata Złączenie grup

 

Dzień: 17.12.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
8 Morawiec Agnieszka 2K|2/2 Język niemiecki 07 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
9 Morawiec Agnieszka 1Hg|1/2 Język niemiecki branżowy - gddd 07 Gaik Wacław Złączenie grup

 

Na lekcjach 5,6 odbędzie się koncert charytatywny. W wydarzeniu uczestniczą klasy: 2rt, 2my, 1ps, 1L, 3f, 1my, 1MYg, 4L (10 os), 2L, 2k, 2s, 4e, 4s, 2j, 3rt, 3k, 3L, 4rz, 1Jg, 4k, 3p, 3i, 4f, 1tz, 1e