Zastępstwa

Okres: 16.12.2019 (pon.) - 16.12.2019 (pon.)

Dzień: 16.12.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Czech Alina 3L|2/2 Język angielski 02 Wieciech Paweł Złączenie grup
7 Czech Alina 4RZ|1/2 Język angielski 11 Wojdan Magdalena Złączenie grup
8 Czech Alina 2i|1/2 Język angielski 11 Bieżychudek Joanna  
9 Czech Alina 2E Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Firlet Andrzej 1K|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 18 Wawszczak Marek  
13 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 17 Latocha Damian Złączenie grup
14 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 17 Latocha Damian Złączenie grup
2 Frasik Barbara 2J|2/2 Język francuski G5 Kasińska Krystyna Złączenie grup
3 Frasik Barbara 2J|2/2 Język angielski G5 Kozłowski Konrad  
4 Frasik Barbara 2J|1/2 Język angielski G5 Kasińska Krystyna Złączenie grup
5 Frasik Barbara 2J|1/2 Język angielski G5 Plewa Justyna  
6 Frasik Barbara 2K|1/2 Język angielski S24 Mikulska-Szewczyk Joanna Złączenie grup
8 Frasik Barbara 2i|2/2 Język obcy zawodowy G2 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
9 Frasik Barbara 1A|2/2 Język angielski 01 Radna Monika Złączenie grup
10 Frasik Barbara 1A|2/2 Język angielski 01 Radna Monika Złączenie grup
1 Hudyba Kinga 1MYg Zajęcia z wychowawcą 20 Uczniowie przychodzą później  
2 Hudyba Kinga 1MYg Matematyka rozszerzona 20 Uczniowie przychodzą później  
3 Hudyba Kinga 3F Matematyka 20 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Hudyba Kinga 3F Matematyka rozszerzona 20 Olesińska Anna  
6 Hudyba Kinga 3K Język polski 20 Zagórska-Kunat Monika  
7 Hudyba Kinga 3K Matematyka 20 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
8 Hudyba Kinga 1G Matematyka 21 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
1 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
2 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
3 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Makarewicz Romuald  
4 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Makarewicz Romuald  
5 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Makarewicz Romuald  
6 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Pławecki Andrzej  
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
8 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
9 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
2 Wołek Lidia 3i Język polski 07 Uczniowie przychodzą później  
3 Wołek Lidia 4P Procesy produkcji 07 Kamionka Tadeusz  
4 Wołek Lidia 4P Język angielski 07 Wojdan Magdalena  
5 Wołek Lidia 4L Język polski 07 Olesińska Anna  
6 Wołek Lidia 4L Język polski 07 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
7 Wołek Lidia 2RT Język niemiecki 22 Turek-Cieśla Anna  
8 Wołek Lidia 2RT Język polski 22 Mroczek Danuta  
9 Wołek Lidia 1K Język polski 22 Zagórska-Kunat Monika  

 

Dzień: 16.12.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Wszołek-Wojnicka Anna 1J Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
2 Wszołek-Wojnicka Anna 2E Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
3 Wszołek-Wojnicka Anna 4S Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Wszołek-Wojnicka Anna 4S Język polski 05 Wątroba Iwona  
5 Wszołek-Wojnicka Anna 1MYg Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe