Zastępstwa

Okres: 13.12.2019 (pt.) - 13.12.2019 (pt.)

Dzień: 13.12.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Czech Alina 2MY|1/2 Język niemiecki 11 Struzik Kinga Złączenie grup
2 Czech Alina 2MY|1/2 Język niemiecki 11 Struzik Kinga Złączenie grup
3 Czech Alina 4E Język niemiecki 15 Uczniowie przychodzą później  
4 Czech Alina 1Gg|1/2 Informatyka S28 Kręc Agnieszka Złączenie grup
5 Czech Alina 2i|1/2 Matematyka 15 Kadula Katarzyna zamiast 2my
6 Czech Alina 2F|1/2 Język niemiecki 15 Stanisławczyk Jolanta zamiast 1my
7 Czech Alina 2F|1/2 Wiedza o społeczeństwie 04 Gąsiorek Bernadetta zamiast 1tz
12 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Firlet Andrzej 2K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Hudyba Kinga 4S Matematyka G3 Studzińska-Wnęk Paulina zamiast 2L
8 Hudyba Kinga 1G Matematyka G1 Stawiarz Urszula zamiast 1tz
1 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Administracja bazami danych 18 Uczniowie przychodzą później  
2 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Administracja bazami danych 18 Uczniowie przychodzą później  
3 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
4 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
5 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Praktyka zawodowa 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
6 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
6 Konieczna Ewa 3S Wychowanie fizyczne Hsil Knapik Zdzisław zamiast 2s
8 Konieczna Ewa 1F|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Węgrzyn Kinga Złączenie grup
8 Konieczna Ewa 1K|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
4 Kurtyka Edyta 2i|1/2 Język angielski 15 Uczniowie przychodzą później  
6 Kurtyka Edyta 3E|2/2 Język angielski W29 Krzyszkowski Robert zamiast lekcji 9
7 Kurtyka Edyta 3E|2/2 Język obcy zawodowy W29 Kwiatek Marcin zamiast 2my
8 Kurtyka Edyta 2F|1/2 Język angielski W29 Wieciech Paweł Złączenie grup
9 Kurtyka Edyta 1TZ|2/2 Matematyka 08 Woda Ewa zamiast 2s
10 Kurtyka Edyta 1TZ|2/2 Wychowanie fizyczne 09 Kierepka Izabela Złączenie grup
9 Latocha Damian 1Kg|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Bednarska Zofia  
11 Latocha Damian 2K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Pietras Anna  
12 Latocha Damian 2K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Latocha Damian 2K|1/2 Podstawy poligrafii 19 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Latocha Damian 2K|1/2 Projektowanie graficzne 19 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Lis-Błąkała Kamila 1TZ|1/2 Matematyka S28 Woda Ewa zamiast 2s
12 Lis-Błąkała Kamila 1K|1/2 Język niemiecki 11 Kaczmarczyk Agnieszka zamiast 2s
7 Mikołajczyk Ludmiła 3K Zajęcia z wychowawcą 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Gorczyński Daniel zamiast 2L
9 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 17 Nowak Anna Złączenie grup
10 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 17 Nowak Anna Złączenie grup
11 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 17 Pietras Anna Złączenie grup
8 Nowak Anna 2K|1/2 Drukowanie cyfrowe W9 Gorczyński Daniel zamiast 2L
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
3 Plewa Justyna 1Jg|1/2 Język angielski W12 Satoła-Śliwa Barbara Złączenie grup
4 Plewa Justyna 1Jg|1/2 Język angielski 10 Duda Rafał złączenie grup 
5 Plewa Justyna 4P Język obcy zawodowy 10 Knapik Zdzisław zamiast 2s
6 Plewa Justyna 3E|1/2 Język angielski 10 Krzyszkowski Robert zamiast lekcji 9
7 Plewa Justyna 3E|1/2 Język angielski 10 Kwiatek Marcin zamiast 2my
8 Plewa Justyna 1L|1/2 Język angielski 10 Uczniowie przychodzą później  
9 Plewa Justyna 1L|1/2 Język angielski 10 Uczniowie przychodzą później  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław  
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Język angielski G4 Wojdan Magdalena Złączenie grup
6 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wieciech Paweł Złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii 18 Uczniowie przychodzą później  
1 Rozum Monika 2J|2/2 Język angielski 08 Frasik Barbara Złączenie grup
2 Rozum Monika 2J|2/2 Język angielski 08 Frasik Barbara Złączenie grup
3 Rozum Monika 1Gg|2/2 Informatyka G1 Kręc Agnieszka Złączenie grup
6 Rozum Monika 2F|2/2 Język niemiecki WY Stanisławczyk Jolanta zamiast 1my
7 Rozum Monika 2F|2/2 Wiedza o społeczeństwie 04 Gąsiorek Bernadetta zamiast 1tz
8 Rozum Monika 1PS|1/2 Język niemiecki WY Uczniowie przychodzą później  
6 Wątroba Iwona 2E Język polski 16 Studzińska-Wnęk Paulina zamiast 2p
7 Wątroba Iwona 2A Język polski W22 Gaik Wacław zamiast 2s
11 Wojtoń Agnieszka 1PSg Chemia 16 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
12 Wojtoń Agnieszka 1F Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Wojtoń Agnieszka 1F Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Wojtoń Agnieszka 1i Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
2 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka rozszerzona 21 Węgrzyn Małgorzata  
3 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka 21 Woda Ewa  
4 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka 20 Kadula Katarzyna zamiast 2my
3 Wójcik Roland 3F|2/2 Sieci komputerowe W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup
4 Wójcik Roland 3F|2/2 Sieci komputerowe W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup
5 Wójcik Roland 3F|2/2 Projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup
6 Wójcik Roland 3i|2/2 Sieci komputerowe W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup
7 Wójcik Roland 3i|2/2 Sieci komputerowe W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup

Na lekcjach 4,5,6 klasy 1MY (A.Morawiec), 2MY (S. Zajt), 2P (T. Koźlak) wychodzą do kina.

Na lekcjach 6,7,8 klasy 1TZ (A.Grabias), 1i (I. Wątroba), 1Fg (E. Konieczna) wychodzą do kina. Uczniowie, którzy nie udają sie na seans pozostają pod opieką ks. R. Krzyszkowskiego. 

Klasy 2S, 2L na wycieczce. 

Matematyka poziom rozszerzony

Piątek 13.12.2019r.

Klasa sala Lekcja 1 Lekcja2 Lekcja 3  
3M(12osób) 02 Ms            Kź    
    Lekcja 5 Lekcja 6 Lekcja 7 Lekcja 8

4F(23 osoby)+ 4i(21 osób

4P(4 osoby)

świetlica

We

Kf

We

Kf

kS

Be

Be

Kf

4L(21osób)+4S 1 osoba) G1 Pl Kw Żu Pl
4RZ(15osób) +4e 7 osób G2 Wz Wi Wz Wz

Sale zastępcze

Sala nr 2 - l.3 Wg 1A—G6

                   l.4. Wg 4L---G6

                 l.5 Wg 4K-G6

                 l.6 Pl 3RT- G6

                   l.7 Pb 1L- G7

                   l.8 Pb 1L- G7

Sala G1     l.5 Ab 3L-WY

                 l.6 Ab 3L - 08

                   l.7 Ab 3L - 07

                   l.8 Hd 1G- S30

Sala G2       l.5 Ka 2MY -W29

                   l.7 Ka 2MY - 16

                   l.8 Ka 2E - 16