Zastępstwa

Okres: 12.12.2019 (czw.) - 12.12.2019 (czw.)

Dzień: 12.12.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Czech Alina 3F|1/2 Fizyka 11 Stanisławczyk Jolanta  
6 Czech Alina 1Eg|2/2 Język niemiecki 11 Lis-Błąkała Kamila  
7 Czech Alina 3F|1/2 Język niemiecki G7 Morawiec Agnieszka  
8 Czech Alina 2E Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka  
9 Czech Alina 1PSg|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka  
10 Czech Alina 2RT|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka  
11 Czech Alina 2RT|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka  
11 Jeziorek Jarosław 1i|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Duda Rafał  
12 Jeziorek Jarosław 1i|1/2 Język obcy zawodowy 12 Kurtyka Edyta Złączenie grup
13 Jeziorek Jarosław 1F|2/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Pławecki Andrzej Złączenie grup
14 Jeziorek Jarosław 1F|2/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Pławecki Andrzej Złączenie grup
3 Kręc Agnieszka 3F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Bednarska Zofia  
4 Kręc Agnieszka 3F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Bednarska Zofia  
5 Kręc Agnieszka 1J|1/2 Informatyka 06 Bednarska Zofia  
6 Kręc Agnieszka 2F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Bednarska Zofia  
7 Kręc Agnieszka 2F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Bednarska Zofia  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
10 Piątek Janusz 1Ag Wychowanie fizyczne Hsil Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Piątek Janusz 1G|CH Wychowanie fizyczne Hfit Węgrzyn Kinga Złączenie grup
3 Pietras Anna 3F|1/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Bednarska Zofia Złączenie grup
5 Pietras Anna 4i|1/2 Język angielski 18 Satoła-Śliwa Barbara Złączenie grup
6 Pietras Anna 3F|1/2 Witryny i aplikacje internetowe 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
7 Wojdan Magdalena 1G|1/2 Język angielski S30 Uczniowie przychodzą później  
8 Wojdan Magdalena 1Hg|1/2 Fizyka WY Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
9 Wojdan Magdalena 1G|2/2 Język niemiecki WY Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
10 Wojdan Magdalena 1G|2/2 Informatyka WY Badyla Dariusz Złączenie grup
1 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka rozszerzona 01 Uczniowie przychodzą później  
2 Wojtyna Katarzyna 3S Matematyka 01 Sosnowski Sławomir  
3 Wojtyna Katarzyna 3S Matematyka 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Wojtyna Katarzyna 3L Język niemiecki G2 Struzik Kinga  
5 Wojtyna Katarzyna 4E Matematyka rozszerzona G2 Węgrzyn Małgorzata  
6 Wojtyna Katarzyna 4E Język angielski G2 Wieciech Paweł  
7 Wojtyna Katarzyna 1E Matematyka rozszerzona G2 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
10 Wójcik Roland 2i|2/2 Język angielski W9 Kurtyka Edyta  
11 Wójcik Roland 2i|2/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup
12 Wójcik Roland 2i|2/2 Wychowanie fizyczne W9 Pławecki Andrzej Złączenie grup

 

Dzień: 12.12.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Kubas Kinga 2H|p1 Badanie maszyn i urządzeń elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
2 Kubas Kinga 2H|p1 Badanie maszyn i urządzeń elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
3 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
4 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
5 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
6 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
7 Kubas Kinga 2E Zajęcia z wychowawcą w15 Uczniowie przychodzą później  

 

Harmonogram matury próbnej z języka angielskiego i niemieckiego - poziom podstawowy (piszą wszyscy uczniowie klas maturalnych) czwartek 12.12.2019r.

Od godz. 10.00 egzamin próbny na poziomie rozszerzonym (wybrane klasy lub uczniowie)

Zbiórka w salach godzina 7.30. Uczniowie mają obowiązek posiadać dowód osobisty oraz

długopis z czarnym wkładem.

Egzamin próbny zaplanowano do godz. 9.50.

Od lekcji 4  zajęcia wg stałego harmonogramu odbywają klasy 4E, 4 P, 4S 

Nauczyciele nadzorujący poziom podstawowy:

Klasa sala Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3
3J  (16 osób) 8 K.Kadula K.Kadula B. Satoła-Śliwa
3M(13 osób) 2 E. Migdas E. Migdas E. Migdas
4E(19 osób) 15 K. Dębek K. Dębek K. Dębek
4F(27 osób) G1 M. Szczurek K. Lis ( zamiast l.9 w 1G) J.Wzorek
4i(25 osób) 16 M. Wegrzyn K. Stokłosa K. Stokłosa
4K(26 osób) G2 A. Rachwał A. Rachwał A. Rachwał
4RZ(25 osób) 14 L. Mikołajczyk L. Mikołajczyk L. Mikołajczyk
4L(26 osób) G3 D.Pałka D.Pałka K.Kadula
4P(23 osoby) 13 M. Pasula M. Pasula S. Zubel
4S(18 osób) 9   J. Mordarska (zamiast l.8 w 1Gg) K. Hudyba

j. niemiecki

 (wszystkie klasy)

3 A. Kubać A. Kubać A. Turek-Cieśla

Nauczyciele nadzorujący na poziomie rozszerzonym:

Klasa sala Lekcja 4 Lekcja 5 Lekcja 6
3JM(26 osób)  G3 M. Kwiatek M. Kwiatek            M. Kwiatek
4F(15 osób)+ 4P(10  osób) G1 Ks. S. Sosnowski Ks. S. Sosnowski M. Duda-Przewrocka
4i(14 osób+4S 3 osoby+1 osoba 4E) 15 K. Stokłosa B. Satoła-Śliwa K. Kozłowski
4K(20 osób) G2 A. Rachwał A. Turek-Cieśla B. Frasik
4RZ(16osób) 14

K. Wegrzyn

(zamiast lekcji12 w 1G)

Ks. R. Krzyszkowski A. Janusz
4L(18osób) 16 D.Pałka D. Mroczek D. Mroczek
J. niemiecki 3 T. Koźlak T. Koźlak T. Koźlak

 4RZ  po próbnej maturze  zwolniona do domu

4i, 4F , 4L i 4K wszyscy razem  łączą lekcje 4,5,6  wg planu :

l.4.         j. angielski –B. Satoła- Śliwa  sala 05

l.5.         j. polski – L. Wołek s.22

l. 6. Matematyka M. Węgrzyn s. 20

Lekcja 7 wg stałego planu

Sale zastępcze na czwartek 12.12.2019r.

sala Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3
8 - Ab 3L  s. 10 Sk1Jg  WY
2 - - Ml 1J 2/2  W29
15 - - -
G1 Bu-3RT1/2  s.04 Bu 3RT1/2 G5 -
16 - - Pl 3L-s. W01
G2 - - -
14 - St 2P  s.20 St 2P s.20
G3 - - Wl 3K S28
13 - Hd 1MYg s.05 -
9 - - -
sala nr 3 - - -
sala Lekcja 4 Lekcja 5 Lekcja 6
G3 Wl 3K  s28 - Wl 3I s.12
G1 Bu 2J  s.04 Ew 3P s.09 Ew 4P s.09
15 Zg 1MYg   s.08 - Su  1MY s.W12
G2 Wo 3L  s.09 Wo 4E s.10 Wo 4E S30
14 Ms 1MY s. 10 Pb 3I  s.21 St 2MY S32
16 - Pl 3L s.WY Pl 3L s.22
3     Ku 3L ½- G6