Zastępstwa

Okres: 11.12.2019 (śr.) - 11.12.2019 (śr.)

Dzień: 11.12.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
4 Czech Alina 2K|1/2 Język niemiecki 15 Uczniowie przychodzą później  
5 Czech Alina 3L|2/2 Język niemiecki 02 Struzik Kinga Złączenie grup
6 Czech Alina 1ig|1/2 Język niemiecki W29 Uczniowie przychodzą później  
7 Czech Alina 1ig Zajęcia z wychowawcą W01 Uczniowie przychodzą później  
8 Czech Alina 2L|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
9 Czech Alina 2K|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
10 Czech Alina 1Ag|1/2 Język niemiecki branżowy - gddd W12 Olszewska-Morawska Magdalena Złączenie grup
12 Firlet Andrzej 1K|1/2 Projektowanie prac graficznych i publikacji G4 Latocha Damian  
13 Firlet Andrzej 2RT|1/2 Projektowanie graficzne G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Firlet Andrzej 2RT|1/2 Projektowanie graficzne G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Frasik Barbara 2K|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
4 Frasik Barbara 2J Zajęcia z wychowawcą 12 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
5 Frasik Barbara 3P Język angielski S30 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Frasik Barbara 3P Język angielski W17 Knapik Zdzisław  
7 Frasik Barbara 2J|1/2 Język niemiecki 12 Rozum Monika Złączenie grup
8 Frasik Barbara 2J|1/2 Język niemiecki 12 Rozum Monika Złączenie grup
10 Grabania Marta 2RT|2/2 Laboratorium magazynowe 01 Grabias Anna  
11 Grabania Marta 2RT|2/2 Laboratorium magazynowe 01 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Grabania Marta 1Lg Organizowanie pracy magazynu 01 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Grabania Marta 2RT|2/2 Magazyny dystrybucyjne 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Grabania Marta 2RT|2/2 Magazyny dystrybucyjne 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Jeziorek Jarosław 1i|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Uczniowie przychodzą później  
8 Jeziorek Jarosław 1i|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Uczniowie przychodzą później  
9 Jeziorek Jarosław 2F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Jeziorek Jarosław 2F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Jeziorek Jarosław 1F|2/2 Język niemiecki 18 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
12 Jeziorek Jarosław 1F|2/2 Język niemiecki 18 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
6 Kurtyka Edyta 3E|2/2 Wychowanie fizyczne 12 Kierepka Izabela Złączenie grup
8 Kurtyka Edyta 1Kg|1/2 Język niemiecki 02 Turek-Cieśla Anna Złączenie grup
9 Kurtyka Edyta 1Kg|1/2 Język angielski G1 Radna Monika  
11 Kurtyka Edyta 2F|1/2 Język angielski 15 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Maksylewicz Barbara 1L Zabezpieczenie majątku G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Wojdan Magdalena 4K|2/2 Język angielski 12 Mikulska-Szewczyk Joanna  
7 Wojdan Magdalena 1F|1/2 Język obcy zawodowy WY Uczniowie przychodzą później  
8 Wojdan Magdalena 1i|2/2 Język angielski W01 Uczniowie przychodzą później  
10 Wojdan Magdalena 1Ag|2/2 Język angielski 02 Olszewska-Morawska Magdalena  
2 Wojtyna Katarzyna 3L Matematyka G2 Duda-Przewrocka Maria  
3 Wojtyna Katarzyna 3L Język angielski G2 Kozłowski Konrad  
5 Wojtyna Katarzyna 4E Język angielski G2 Knapik Zdzisław  
7 Wojtyna Katarzyna 1Eg Matematyka 21 Woda Ewa  
8 Wojtyna Katarzyna 3S Matematyka rozszerzona 21 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 11.12.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Wójcik Roland 3i|2/2 Projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych W8 Makarewicz Romuald  
8 Wójcik Roland 2F|2/2 Sieci komputerowe 06 Pławecki Andrzej Złączenie grup
9 Wójcik Roland 2F|2/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi W9 Latocha Damian  
10 Wójcik Roland 2F|2/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi W9 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Wójcik Roland 1Fg|1/2 Język angielski W9 Mikulska-Szewczyk Joanna Złączenie grup
12 Wójcik Roland 1Fg|1/2 Język angielski W9 Mikulska-Szewczyk Joanna Złączenie grup

Harmonogram matury próbnej z matematyki- poziom podstawowy (piszą wszyscy uczniowie klas maturalnych) środa 11.12.2019r.

Zbiórka w salach godzina 7.30. Uczniowie mają obowiązek posiadać dowód osobisty oraz

przybory: kalkulator prosty, długopis z czarnym wkładem, linijka, cyrkiel.

Tablice matematyczne -zapewnia szkoła

Egzamin próbny zaplanowano do godz. 10.45.

Od lekcji 5  zajęcia wg stałego harmonogramu

Klasa sala Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3 Lekcja 4
3J  (16 osób) 8 Ra Ra Sr Sr
3M(13 osób) 2 St St St St
4E(19 osób) 16 Kr Kr Mo Ra
4F(27 osób) G1 Sr Ro We We
4i(25 osób) 15 Be/Da Be/Da Pe/Ro Sn
4K(26 osób) G2 Pt Pt Du Du
4RZ(25 osób) 14 Wn Wn Wn/Ra Wn
4L(26 osób) G3 Kz Kz Ka Żu
4P(23 osoby) 13 Po Po Po Po
4S(18 osób) 9 Zg Kn Wl Pe
           

 

Sale zastępcze:

sala Lekcja1/klasa Lekcja2/klasa Lekcja3/klasa Lekcja4/klasa
8 - -   Da-1Jg  -s32
2   Pb  3F1/2 – s.28 Pb  3S- 10 Pb 3G 1-f-s.  21
16 Wa  1Jg-10 Wa  1MYg- W17 Sa 3RT 1/2 -G5 Sa  2MY 1/2 – s.22
G1 Bu   3L -12 Bu  2J –s.11 Bu  2J-s.11 -
15   Sr 1J- s.10 - -
G2   Wo  3L-s.12 Wo 3L- s.21 -
14 - - - -
G3     Sn  1J- s. 07 -
13 We 3i-s.04 We3i –s.04 - -
9   Mo 3F2/2- G5   Mo 1MY1/2-s.  04