Zastępstwa

Okres: 09.12.2019 (pon.) - 09.12.2019 (pon.)

Dzień: 09.12.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12 Firlet Andrzej 1K|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 18 Wawszczak Marek  
13 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 17 Latocha Damian Złączenie grup
14 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 17 Latocha Damian Złączenie grup
9 Gorczyński Daniel 1i Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
10 Gorczyński Daniel 2L Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
12 Gorczyński Daniel 1Fg Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
13 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Gorczyński Daniel 1Lg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie przychodzą później  
2 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie przychodzą później  
3 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Makarewicz Romuald  
4 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Makarewicz Romuald  
5 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Makarewicz Romuald  
6 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
8 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
9 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
4 Kurtyka Edyta 3G|2/2 Język angielski 08 Wieciech Paweł Złączenie grup
5 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski WY Uczniowie przychodzą później  
6 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski W22 Uczniowie przychodzą później  
7 Kurtyka Edyta 2L Zajęcia z wychowawcą 10 Uczniowie przychodzą później  
4 Mazanek Magdalena 3A Język polski G3 Wątroba Iwona  
5 Mazanek Magdalena 1Jg Język angielski G3 Plewa Justyna  
6 Mazanek Magdalena 1Jg Język polski G3 Zagórska-Kunat Monika  
7 Mazanek Magdalena 1E Język niemiecki G3 Turek-Cieśla Anna  
8 Mazanek Magdalena 1E Język angielski G3 Bieżychudek Joanna  
9 Mazanek Magdalena 1PS Język polski G3 Zagórska-Kunat Monika  
10 Mazanek Magdalena 1PS Język polski G3 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik Złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  

 

Dzień: 09.12.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Wojtyna Katarzyna 1E Język angielski 21 Bieżychudek Joanna
10 Wojtyna Katarzyna 1E Biologia 21 Stawiarz Urszula
11 Wojtyna Katarzyna 1Eg Biologia 21 Stawiarz Urszula
12 Wojtyna Katarzyna 1Eg Matematyka rozszerzona 21 Studzińska-Wnęk Paulina

Zastępstwa

Okres: 09.12.2019 (pon.) - 09.12.2019 (pon.)

Dzień: 09.12.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12 Firlet Andrzej 1K|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 18 Wawszczak Marek
13 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 17 Latocha Damian Złączenie grup
14 Firlet Andrzej 1Kg|2/2 Przygotowanie materiałów graficznych 17 Latocha Damian Złączenie grup
9 Gorczyński Daniel 1i Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
10 Gorczyński Daniel 2L Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
12 Gorczyński Daniel 1Fg Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
13 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu
14 Gorczyński Daniel 1Lg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu
1 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie przychodzą później
2 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie przychodzą później
3 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Makarewicz Romuald
4 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Makarewicz Romuald
5 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Makarewicz Romuald
6 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia
8 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia
9 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia
4 Kurtyka Edyta 3G|2/2 Język angielski 08 Wieciech Paweł Złączenie grup
5 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski WY Uczniowie przychodzą później
6 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski W22 Uczniowie przychodzą później
7 Kurtyka Edyta 2L Zajęcia z wychowawcą 10 Uczniowie przychodzą później
4 Mazanek Magdalena 3A Język polski G3 Wątroba Iwona
5 Mazanek Magdalena 1Jg Język angielski G3 Plewa Justyna
6 Mazanek Magdalena 1Jg Język polski G3 Zagórska-Kunat Monika
7 Mazanek Magdalena 1E Język niemiecki G3 Turek-Cieśla Anna
8 Mazanek Magdalena 1E Język angielski G3 Bieżychudek Joanna
9 Mazanek Magdalena 1PS Język polski G3 Zagórska-Kunat Monika
10 Mazanek Magdalena 1PS Język polski G3 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik Złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka