Zastępstwa

Okres: 06.12.2019 (pt.) - 06.12.2019 (pt.)

Dzień: 06.12.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Buś-Bidas Agnieszka 3L Planowanie przepływów zasobów i informacji G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Buś-Bidas Agnieszka 3L Procesy transportowe w logistyce G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Buś-Bidas Agnieszka 3L Procesy transportowe w logistyce G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Buś-Bidas Agnieszka 2RT|2/2 Magazyny przyprodukcyjne 08 Uczniowie przychodzą później  
10 Grabania Marta 1L Organizowanie pracy magazynu 08 Sudoł Aleksander zamiast 2F
11 Grabania Marta 1L Matematyka 08 Duda-Przewrocka Maria zamiast 1PS
13 Grabania Marta 2L Laboratorium magazynowe 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Grabania Marta 2L Laboratorium magazynowe 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Kadula Katarzyna 2MY Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający G2 Kwiatek Marcin zamiast lekcji 7
4 Kadula Katarzyna 2MY Język polski G2 Stokłosa Katarzyna zamiast 2f
5 Kadula Katarzyna 2MY Religia G2 Żuchowski Mirosław zamiast 2f, zamiast lekcji 6
7 Kadula Katarzyna 2E Język niemiecki G2 Czech Alina zamiast 2F
8 Kadula Katarzyna 2E Język angielski G2 Kozłowski Konrad zamiast 1PS
9 Mazanek Magdalena 1Fg Przygotowanie stanowiska komputerowego do pracy 14 Sudoł Aleksander zamiast 2F
10 Mazanek Magdalena 1Fg Przygotowanie stanowiska komputerowego do pracy 14 Pietras Anna zamiast 2F
6 Mordarska Joanna 2G|1/2 Techniki fryzjerskie 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Mordarska Joanna 2G|1/2 Podstawy fryzjerstwa 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mordarska Joanna 2G|1/2 Podstawy fryzjerstwa 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Mordarska Joanna 1G|3/4 Wychowanie fizyczne G2 Gryglewski Stanisław zamiast 1PS
10 Mordarska Joanna 1G|3/4 Wychowanie fizyczne G2 Gryglewski Stanisław zamiast 1PS
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik  
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Radna Monika 1K|1/2 Przygotowanie do druku 02 Pietras Anna zamiast 2F
10 Radna Monika 2P|2/2 Język angielski 13 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski 10 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
12 Radna Monika 1PSg|2/2 Język angielski 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Rozum Monika 2J|2/2 Język angielski rozszerzony 08 Frasik Barbara Złączenie grup
2 Rozum Monika 2J|2/2 Język angielski rozszerzony 08 Frasik Barbara Złączenie grup
3 Rozum Monika 1Gg|2/2 Język polski G1 Stokłosa Katarzyna zamiast 2f
4 Rozum Monika 2P|1/2 Język niemiecki G1 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
5 Rozum Monika 2P|1/2 Język niemiecki G5 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
4 Świątek Małgorzata 1MYg|1/2 Język niemiecki W12 Turek-Cieśla Anna Złączenie grup
5 Wątroba Iwona 2E Język polski 16 Leszczyński Jacek zamiast 1E
6 Wątroba Iwona 2E Język niemiecki 16 Czech Alina zamiast 2f
7 Wątroba Iwona 2A Język angielski W22 Kozłowski Konrad zamiast 1PS
8 Wątroba Iwona 1i Język angielski G3 Kurtyka Edyta zamiast 2F
9 Wątroba Iwona 1i Biologia G3 Stawiarz Urszula zamiast 1Lg
10 Wątroba Iwona 2H Język polski 04 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
11 Wątroba Iwona 2H Język polski 04 Mazanek Magdalena  
1 Węgrzyn Małgorzata 3i Matematyka 20 Uczniowie przychodzą później  
3 Węgrzyn Małgorzata 4i Matematyka rozszerzona 07 Woda Ewa  
4 Węgrzyn Małgorzata 4i Matematyka rozszerzona 07 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Węgrzyn Małgorzata 4F Matematyka 07 Woda Ewa  
6 Węgrzyn Małgorzata 4F Matematyka 08 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Węgrzyn Małgorzata 2i Matematyka rozszerzona W17 Kubać Anna zajęcia biblioteczne

 

Dzień: 06.12.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Administracja bazami danych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
2 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Administracja bazami danych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
3 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Makarewicz Romuald  
4 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Makarewicz Romuald  
5 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
6 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Bednarska Zofia  
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup

 

Dzień: 06.12.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Piątek Janusz 3RT|1/2 Działalność gospodarcza 04 Pietras Wojciech złączenie grup
4 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne Hfit Tarczydło Janusz Złączenie grup
5 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Tarczydło Janusz Złączenie grup

Wszystkim Uczniom  z okazji Mikołajek życzymy wymarzonych prezentów i miłych chwil spędzonych w gronie przyjaciół, a przebrani (oczywiście mikołajkowo) zyskają immunitet i zostaną zwolnieni z odpytywania (nie dotyczy to zapowiedzianych wcześniej kartkówek i sprawdzianów:)

Znalezione obrazy dla zapytania mikołajki

 

 

Klasa 1Lg na lekcjach 8,9,10 w kinie.

Klasy 1ps, 1e, 2f na wycieczce.

Klasa 1TZ/ logistyk wszystkie zajęcia odbywa w sali 01.

Zamiana sal lekcyjnych- piątek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
6 4rz/1 P. Wieciech G3
7 3k L. Mikołajczyk 09
8 2f/2 P. Wieciech 15
9 2p/1 P. Wieciech s28
10 2L K. Pajor 09
11 2L K. Pajor G1