Zastępstwa

Okres: 04.12.2019 (śr.) - 04.12.2019 (śr.)

Dzień: 04.12.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Kwiatek Marcin zamiast 4L
8 Klesiewicz Gabriel 3E Elektrotechnika i elektronika S30 Pasula Marek  
9 Klesiewicz Gabriel 3E Elektrotechnika i elektronika W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Klesiewicz Gabriel 1E Elektrotechnika i elektronika W17 Pasula Marek  
12 Klesiewicz Gabriel 1PS|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki W17 Pasula Marek Złączenie grup
13 Klesiewicz Gabriel 2E Instalacje elektryczne W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Klesiewicz Gabriel 2E Instalacje elektryczne W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Mordarska Joanna 3G|1/3 Techniki fryzjerskie 02 Uczniowie przychodzą później  
3 Mordarska Joanna 3G|1/3 Techniki fryzjerskie 02 Uczniowie przychodzą później  
4 Mordarska Joanna 2G|1/2 Techniki fryzjerskie 02 Uczniowie przychodzą później  
5 Mordarska Joanna 2G|1/2 Techniki fryzjerskie 03 Uczniowie przychodzą później  
6 Mordarska Joanna 2G|1/2 Techniki fryzjerskie 03 Uczniowie przychodzą później  
7 Mordarska Joanna 3G|1/3 Techniki fryzjerskie W29 Piątek Janusz zamiast 4L
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
2 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski 01 Kozłowski Konrad  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 01 Knapik Zdzisław Złączenie grup
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 01 Mikulska-Szewczyk Joanna  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 01 Knapik Zdzisław  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Kurtyka Edyta  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
8 Radna Monika 2G Język angielski W29 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
10 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski 14 Wieciech Paweł  
11 Radna Monika 1PSg|2/2 Język angielski 14 Wieciech Paweł  
5 Satoła-Śliwa Barbara 2MY|1/2 Język angielski rozszerzony 16 Bieżychudek Joanna złączenie grup
7 Wątroba Iwona 2P Matematyka 10 Migdas Ewa zamiast 3jm
8 Wątroba Iwona 2P Język polski 10 Zagórska-Kunat Monika  
9 Wątroba Iwona 2L Język polski 10 Zagórska-Kunat Monika  
10 Wątroba Iwona 2L Język polski 10 Janusz Agata  
11 Wątroba Iwona 2S Język polski 10 Janusz Agata  
12 Wątroba Iwona 2E Język polski 10 Mroczek Danuta  
13 Wątroba Iwona 1PSg Język polski 22 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Wątroba Iwona 1PSg Język polski 22 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 04.12.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
11 Gryglewski Stanisław 1L|CH Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Gryglewski Stanisław 1L|CH Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Gryglewski Stanisław 1A|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Gryglewski Stanisław 1A|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Tarczydło Janusz 1Hg|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Konieczna Ewa Złączenie grup
12 Tarczydło Janusz 1Hg|1/2 Wychowanie fizyczne Hfit Konieczna Ewa Złączenie grup
13 Tarczydło Janusz 1i|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Tarczydło Janusz 1i|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  

Klasy: 4L (ks. M. Żuchowski), 4i/15 osób (T. Koźlak), 2f (K. Stokłosa), 2i (B. Satoła-Śliwa), 3jm (R. Florek) na lekchach 5,6,7 wychodzą do kina.