Zastępstwa

Okres: 29.11.2019 (pt.) - 29.11.2019 (pt.)

Dzień: 29.11.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Gorczyński Daniel 3K Religia 05 Mordarska Joanna zamiast 2g
7 Gorczyński Daniel 2J Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Kierepka Izabela 1TZ|1/2 Język obcy zawodowy 09 Kurtyka Edyta Złączenie grup
11 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Bednarska Zofia Złączenie grup
12 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Bednarska Zofia Złączenie grup
4 Klesiewicz Gabriel 2E Instalacje elektryczne S32 Uczniowie przychodzą później  
5 Klesiewicz Gabriel 1G|4/4 Instalacje elektryczne S30 Uczniowie przychodzą później  
7 Klesiewicz Gabriel 4E Instalacje elektryczne S32 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Klesiewicz Gabriel 4E Instalacje elektryczne W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Klesiewicz Gabriel 2E Elektrotechnika i elektronika W01 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
10 Klesiewicz Gabriel 1Hg|1/2 Wychowanie fizyczne W01 Konieczna Ewa Złączenie grup
12 Klesiewicz Gabriel 2H Zajęcia z wychowawcą W01 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
1 Kręc Agnieszka 4i|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Uczniowie przychodzą później  
2 Kręc Agnieszka 3i|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Makarewicz Romuald  
3 Kręc Agnieszka 1Gg|1/2 Język niemiecki 19 Rozum Monika Złączenie grup
4 Kręc Agnieszka 1Gg|2/2 Język niemiecki 19 Czech Alina Złączenie grup
6 Kubać Anna 1G Bezpieczeństwo i higiena pracy S32 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Kurtyka Edyta 3E|2/2 Język angielski W29 Knapik Zdzisław zamiast 2s
7 Kurtyka Edyta 3E|2/2 Fizyka W29 Stanisławczyk Jolanta zamiast 1PSg
8 Kurtyka Edyta 2F|1/2 Fizyka W29 Stanisławczyk Jolanta zamiast 1PSg
7 Lis-Błąkała Kamila 1Fg|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
6 Makarewicz Romuald 4i|1/2 Administracja bazami danych 06 Kubas Kinga złączenie grup
8 Olszewska-Morawska Magdalena 1Hg|2/2 Podstawy konstrukcji maszyn z rysunkiem technicznym W12 Uczniowie przychodzą później  
9 Olszewska-Morawska Magdalena 1Kg|1/2 Rysunek techniczny S30 Latocha Damian Złączenie grup
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik  
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Wojdan Magdalena  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Wojdan Magdalena  
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski G1 Wojdan Magdalena  
10 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg Zajęcia z wychowawcą 16 Wojdan Magdalena  
11 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Język angielski 12 Wojdan Magdalena  
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Język angielski 12 Wojdan Magdalena  
9 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski rozszerzony 02 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
10 Radna Monika 2P|2/2 Język angielski 13 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski 10 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
12 Radna Monika 1PSg|2/2 Język angielski 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Sosnowski Sławomir 3S Religia 09 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Sosnowski Sławomir 1Gg Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Sosnowski Sławomir 4F Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Sosnowski Sławomir 3S Religia 07 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
9 Sosnowski Sławomir 2H Religia 07 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
8 Stawiarz Urszula 1TZ Wychowanie fizyczne 15 Węgrzyn Piotr zamiast lekcji 5
9 Stawiarz Urszula 1Lg Biologia 15 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
10 Stawiarz Urszula 1i Chemia 15 Wojtoń Agnieszka zamiast lekcji 14
11 Stawiarz Urszula 1i Biologia 15 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
12 Stawiarz Urszula 1TZ Biologia 15 Piątkowska Łucja zamiast lekcji 13
13 Stawiarz Urszula 1K Biologia 15 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 29.11.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2 Migdas Ewa 1MY Matematyka 20 Węgrzyn Małgorzata  
3 Migdas Ewa 1MY Matematyka 20 Woda Ewa  
5 Wątroba Iwona 2E Język polski 16 Uczniowie przychodzą później  
6 Wątroba Iwona 2E Język polski 16 Uczniowie przychodzą później  
7 Wątroba Iwona 2A Język polski W22 Gaik Wacław zamiast 2s
8 Wątroba Iwona 1i Język polski G3 Mordarska Joanna zamiast 2g
9 Wątroba Iwona 1i Język polski G3 Bednarska Zofia  
10 Wątroba Iwona 2H Język polski 04 Latocha Damian  
11 Wątroba Iwona 2H Język polski 04 Mazanek Magdalena  

 

Dzień: 29.11.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Woda Ewa 4P Matematyka 21 Węgrzyn Małgorzata zamiast 4f
7 Woda Ewa 4P Matematyka 21 Studzińska-Wnęk Paulina zamiast 2L
8 Woda Ewa 3P Matematyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  

Szkolny Klub Debat Oxfordzkich- 12:40-14:40, czytelnia 

Klasy 4f, 2g, 2s, 1PSg, 2L na lekcjach 6,7,8 w kinie

Klasy 2j, 1tz/logistyk zajęcia odbywają w sali 01. Zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
1 3L P. Wieciech 08
3 3k/2 P. Wieciech 12
4 4p P. Wieciech 12
5 3k/2 P. Wieciech 22
6 4rz/1 P. Wieciech 22
7 3k L. Mikołajczyk 09
8 2f/2 P. Wieciech 15
9 2p/1 P. Wieciech s28
10 2L K. Pajor 09
11 2L K. Pajor G1