Zastępstwa

Okres: 27.11.2019 (śr.) - 27.11.2019 (śr.)

Dzień: 27.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Uczniowie przychodzą później  
2 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Bukowiec Anna zamiast 2j
6 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
1 Frasik Barbara 4L|2/2 Język obcy zawodowy 12 Kozłowski Konrad Złączenie grup
2 Frasik Barbara 4L|2/2 Język obcy zawodowy 12 Kozłowski Konrad Złączenie grup
3 Frasik Barbara 2K|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
5 Frasik Barbara 3P Język polski S30 Zagórska-Kunat Monika zamiast 2j
6 Frasik Barbara 3P Język niemiecki W17 Struzik Kinga zamiast 2j
7 Jeziorek Jarosław 1i|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Uczniowie przychodzą później  
8 Jeziorek Jarosław 1i|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Uczniowie przychodzą później  
9 Jeziorek Jarosław 2F|1/2 Systemy operacyjne 18 Latocha Damian  
10 Jeziorek Jarosław 2F|1/2 Systemy operacyjne 18 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Jeziorek Jarosław 1F|2/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
12 Jeziorek Jarosław 1F|2/2 Projektowanie sieci komputerowych 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
8 Klesiewicz Gabriel 3E Elektrotechnika i elektronika S30 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Klesiewicz Gabriel 3E Elektrotechnika i elektronika W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Klesiewicz Gabriel 1E Elektrotechnika i elektronika W17 Pasula Marek  
12 Klesiewicz Gabriel 1PS|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki W17 Pasula Marek Złączenie grup
13 Klesiewicz Gabriel 2E Instalacje elektryczne W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Klesiewicz Gabriel 2E Instalacje elektryczne W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Kubać Anna 1L Religia G3 Gorczyński Daniel zamiast 2j
10 Kubać Anna 1Lg Bezpieczeństwo i higiena pracy 04 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Kubać Anna 1PS Bezpieczeństwo i higiena pracy G3 Gaik Wacław  
6 Lis-Błąkała Kamila 1TZ|1/2 Język niemiecki G7 Rozum Monika zamiast 2j
7 Lis-Błąkała Kamila 1E|1/2 Język niemiecki W22 Rozum Monika zamiast 2j
8 Lis-Błąkała Kamila 1K|1/2 Język niemiecki 16 Rozum Monika zamiast 2j
8 Olszewska-Morawska Magdalena 1Ag|mechpojsam Podstawy konstrukcji maszyn z rysunkiem technicznym S28 Uczniowie przychodzą później  
9 Olszewska-Morawska Magdalena 1Ag|mechpojsam Podstawy konstrukcji maszyn z rysunkiem technicznym S28 Gaik Wacław  
11 Olszewska-Morawska Magdalena 1PSg|1/2 Podstawy technik wytwarzania W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Olszewska-Morawska Magdalena 1PSg|2/2 Podstawy konstrukcji maszyn z rysunkiem technicznym W12 Kamionka Tadeusz Złączenie grup
13 Olszewska-Morawska Magdalena 1PS|2/2 Podstawy konstrukcji maszyn z rysunkiem technicznym W01 Kamionka Tadeusz Złączenie grup
14 Olszewska-Morawska Magdalena 1PS|2/2 Podstawy konstrukcji maszyn z rysunkiem technicznym W01 Kamionka Tadeusz Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
2 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski 01 Kozłowski Konrad  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 01 Knapik Zdzisław Złączenie grup
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 01 Mikulska-Szewczyk Joanna  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 01 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
8 Radna Monika 2G Język angielski W29 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
10 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski 14 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Radna Monika 1PSg|2/2 Język angielski 14 Koźlak Teresa Złączenie grup
3 Stokłosa Katarzyna 1J Geografia G3 Bukowiec Anna zamiast 2j
5 Turek-Cieśla Anna 3E|1/2 Język niemiecki W12 Rozum Monika Złączenie grup
6 Turek-Cieśla Anna 3K|1/2 Język angielski W12 Wojdan Magdalena  
7 Turek-Cieśla Anna 1E|2/2 Język niemiecki G7 Rozum Monika Złączenie grup
8 Turek-Cieśla Anna 1Kg|2/2 Język angielski 13 Kurtyka Edyta Złączenie grup
9 Turek-Cieśla Anna 1F|2/2 Język angielski 13 Wieciech Paweł Złączenie grup
10 Turek-Cieśla Anna 1E|2/2 Język niemiecki 11 Kręc Agnieszka Złączenie grup
10 Wawszczak Marek 1K|2/2 Przygotowanie prac graficznych do drukowania i publikacji 17 Machowska-Koczur Katarzyna  
11 Wawszczak Marek 2K|2/2 Podstawy poligrafii 17 Machowska-Koczur Katarzyna  
12 Wawszczak Marek 2K|2/2 Podstawy poligrafii 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Wawszczak Marek 1Kg|2/2 Podstawy poligrafii 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Wawszczak Marek 1Kg|2/2 Podstawy poligrafii 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Węgrzyn Małgorzata 1L Język angielski G2 Kurtyka Edyta  
8 Węgrzyn Małgorzata 1L Matematyka rozszerzona G2 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
3 Wołek Lidia 4P Język polski 15 Żuchowski Mirosław  

Konkurs polonistyczny "Fraszka" rozpocznie się w świetlicy szkolnej o godz. 9.00.

Konkurs matematyczny "Alfik matematyczny" rozpocznie się w świetlicy szkolnej o godz. 13.00.

Klasa 2J na wycieczce.

Klasa 1tz/logistyk odbywa zajęcia w sali 01. Zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 1Lg J.Pobiedacz-Mucha 09
8 1Lg J.Pobiedacz-Mucha 07
9 1F P. Wieciech 08
10 2rt M. Grabania 08
11 2rt M. Grabania 08
12 1Lg M. Grabania 08
13 2rt M. Grabania 16
14 2rt M. Grabania 16