Zastępstwa

Okres: 26.11.2019 (wt.) - 26.11.2019 (wt.)

Dzień: 26.11.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Klesiewicz Gabriel 1E Elektrotechnika i elektronika 15 Uczniowie przychodzą później  
6 Klesiewicz Gabriel 3E Instalacje elektryczne S32 Mirochna Kinga  
7 Klesiewicz Gabriel 3E Instalacje elektryczne W17 Karwasiński Sebastian  
8 Klesiewicz Gabriel 3G|2/3 Podstawy elektrotechniki i elektroniki G3 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Kubać Anna 1A|2/3 Bezpieczeństwo i higiena pracy G2 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
10 Kubać Anna 1A|3/3 Bezpieczeństwo i higiena pracy G2 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Kubać Anna 1Kg Chemia G3 Wojtoń Agnieszka  
12 Kubać Anna 1Fg Bezpieczeństwo i higiena pracy G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Kubać Anna 1i Bezpieczeństwo i higiena pracy G3 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Kubać Anna 1PSg|1/2 Bezpieczeństwo i higiena pracy G3 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Kubać Anna 1PSg|2/2 Bezpieczeństwo i higiena pracy G3 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Makarewicz Romuald 1Eg|1/2 Język angielski 06 Kurtyka Edyta Złączenie grup
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 01 Kurtyka Edyta  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy 02 Wieciech Paweł Złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Morawiec Agnieszka złączenie grup 
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Plewa Justyna  
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik Złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik Złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Wojdan Magdalena  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Wojdan Magdalena  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język angielski G2 Wojdan Magdalena  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 03 Kozłowski Konrad  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Radna Monika 3RT|2/2 Język obcy zawodowy W17 Uczniowie przychodzą później  
3 Radna Monika 3F|2/2 Język angielski W17 Frasik Barbara  

 

Dzień: 26.11.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
10 Olszewska-Morawska Magdalena 1G|1/4 Podstawy technik wytwarzania W01 Karwasiński Sebastian Złączenie grup
10 Olszewska-Morawska Magdalena 1G|2/4 Podstawy technik wytwarzania W01 Karwasiński Sebastian Złączenie grup
11 Olszewska-Morawska Magdalena 1G|1/4 Podstawy technik wytwarzania W01 Karwasiński Sebastian Złączenie grup
11 Olszewska-Morawska Magdalena 1G|2/4 Podstawy technik wytwarzania W01 Karwasiński Sebastian Złączenie grup
12 Olszewska-Morawska Magdalena 1Gg|2/3 Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi W17 Kamionka Tadeusz Złączenie grup
13 Olszewska-Morawska Magdalena 1K|1/2 Rysunek techniczny W22 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Olszewska-Morawska Magdalena 1K|2/2 Rysunek techniczny W22 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Turek-Cieśla Anna 3i|2/2 Język niemiecki 02 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Turek-Cieśla Anna 3i Język polski 02 Mazanek Magdalena  
5 Turek-Cieśla Anna 4P Język niemiecki 02 Morawiec Agnieszka  
6 Turek-Cieśla Anna 1MYg|2/2 Język niemiecki WY Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
7 Turek-Cieśla Anna 1Jg|1/2 Język niemiecki rozszerzony 11 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
8 Turek-Cieśla Anna 1A|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 11 Gryglewski Stanisław Złączenie grup
9 Turek-Cieśla Anna 1i|2/2 Język niemiecki 11 Czech Alina  
10 Turek-Cieśla Anna 1F|2/2 Język angielski 11 Wieciech Paweł Złączenie grup

 

   

 

 

O godz. 15.15 w świetlicy szkolnej odbędzie się wieczór poezji, na który zapraszamy klasy: 1A, 1Eg, 1F, 1k, 1Lg, 1Kg.

 

Klasy 2j/2 i 1tz/logistyk odbywają zajęcia w salo 01

zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
3 4L K. Kadula 13
4 4L K. Kadula 13
nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
8 1f P. Wieciech 10
10 1f P.Wieciech G3
11 2rt P. Wieciech 21