Zastępstwa

Okres: 25.11.2019 (pon.) - 25.11.2019 (pon.)

Dzień: 25.11.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Hudyba Kinga 3F Język polski 20 Janusz Agata zamiast 4e
4 Hudyba Kinga 3F Język polski 20 Wołek Lidia zamiast 4P
3 Klesiewicz Gabriel 2P Język polski W12 Wołek Lidia zamiast 4p
6 Klesiewicz Gabriel 2E Elektrotechnika i elektronika S32 Pasula Marek  
7 Klesiewicz Gabriel 3S Pracownia elektrotechniki i elektroniki S32 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Klesiewicz Gabriel 2P Podstawy sterowania i regulacji maszyn S32 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Klesiewicz Gabriel 2H|2/3 Instalacje elektryczne S32 Gaik Wacław Złączenie grup
10 Klesiewicz Gabriel 2H|2/3 Instalacje elektryczne S32 Gaik Wacław Złączenie grup
11 Klesiewicz Gabriel 1E Elektrotechnika i elektronika W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Konieczna Ewa 3G|1/3 Działalność gospodarcza H1 Pietras Wojciech Złączenie grup
2 Konieczna Ewa 3G|1/3 Wychowanie fizyczne H1 Gawęda - Malaca Agnieszka  
3 Konieczna Ewa 3G|1/3 Wychowanie fizyczne H1 Gawęda - Malaca Agnieszka  
5 Konieczna Ewa 3G Zajęcia z wychowawcą 16 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
6 Konieczna Ewa 3G|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Konieczna Ewa 1F|1/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
7 Konieczna Ewa 1K|1/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
8 Konieczna Ewa 1F|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
8 Konieczna Ewa 1K|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
9 Konieczna Ewa 1PSg|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Gawęda - Malaca Agnieszka Złączenie grup
1 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Nowak Anna Złączenie grup
2 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Nowak Anna Złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Nowak Anna Złączenie grup
4 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Nowak Anna Złączenie grup
2 Mirochna Kinga 1Jg Fizyka 13 Kamionka Tadeusz zamiast 4p
3 Mirochna Kinga 3A Język polski 13 Zagórska-Kunat Monika zamiast 4k
4 Mirochna Kinga 1J Język polski 13 Zagórska-Kunat Monika zamiast 4k
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik Złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Piątek Janusz 4L|CH Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
2 Piątek Janusz 4L|CH Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
3 Piątek Janusz 3RT|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
11 Piątek Janusz 2F|3/3 Wychowanie fizyczne H2 Węgrzyn Piotr Złączenie grup
12 Piątek Janusz 2F|3/3 Wychowanie fizyczne H3 Zubel Sławomir Złączenie grup
3 Pietras Wojciech 3RT|2/2 Działalność gospodarcza 08 Uczniowie przychodzą później  
13 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Gg|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Stanisławczyk Jolanta 1MY|1/2 Język niemiecki 14 Morawiec Agnieszka Złączenie grup

 

Dzień: 25.11.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G7 Frasik Barbara Złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna  
9 Mikulska-Szewczyk Joanna 2i|1/2 Język obcy zawodowy W01 Bieżychudek Joanna  
5 Radna Monika 3F|2/2 Język angielski 11 Plewa Justyna  
6 Radna Monika 2P|2/2 Język niemiecki 03 Czech Alina  
7 Radna Monika 1Eg|1/2 Język angielski 03 Frasik Barbara  
8 Radna Monika 1Eg|1/2 Język angielski 03 Plewa Justyna  
9 Radna Monika 1A|1/2 Język angielski 02 Frasik Barbara Złączenie grup
10 Radna Monika 1A|1/2 Język angielski 02 Frasik Barbara Złączenie grup
11 Radna Monika 1Ag|1/2 Język angielski 13 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 25.11.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12 Sosnowski Sławomir 2H Religia 01 Krzyszkowski Robert  

Klasy: 4E (W. Pietras), 1MYg (K. Hudyba), 4P (J. Stanisławczyk), 2E (K. Mirochna), 4K (M. Szczurek) wraz z opiekunami, na lekcjach 2,3,4 wychodzą do kina.

 

Klasa 1TZ odbywa lekcje w sali 01- zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 2k M. Zagórska-Kunat 07
8 3rt B. Satoła-Śliwa s30
9 1a B. Frasik 10
10 1a B. Frasik 07
11 1L A.Buś-Bidas 04
12 2h ks. S. Sosnowski 04

 

Klasa 2J/2 odbywa lekcje w sali 01- zamiana sal lekcyjnych:

 

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
2 3jm J. Plewa G5
3 3jm J. Plewa G5
4 4i J. Plewa 03
5 1L A.Buś-Bidas 03
6 1L J. Plewa W29