Zastępstwa

Okres: 21.11.2019 (czw.) - 21.11.2019 (czw.)

Dzień: 21.11.2019 (czw.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Duda Rafał 2F|1/2 Informatyka rozszerzona W8 Pławecki Andrzej  
7 Duda Rafał 1K|2/2 Informatyka Uczniowie przychodzą później Grupa przychodzi godzinę później
8 Duda Rafał 1MYg Historia biblioteka Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
9 Duda Rafał 1Fg|2/2 Informatyka G4 Radna Monika Język angielski - złączenie grup
10 Duda Rafał 1Fg|2/2 Informatyka 06 Radna Monika Język angielski - złączenie grup
12 Duda Rafał 1L|2/2 Informatyka 19 Latocha Damian  
13 Duda Rafał 1Lg|2/2 Informatyka 19 Uczniowie zwolnieni do domu Grupa zwolniona do domu
14 Duda Rafał 1A|2/2 Informatyka 19 Uczniowie zwolnieni do domu Grupa zwolniona do domu
10 Kierepka Izabela 1TZ|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Duda-Przewrocka Maria  Matematyka - złączenie grup
11 Kierepka Izabela 1TZ|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Stańdo Agnieszka  Język niemiecki - złączenie grup
13 Kierepka Izabela 1Fg|1/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Kierepka Izabela 1Kg|DZ Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Kierepka Izabela 1Fg|1/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Kierepka Izabela 1Kg|DZ Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Klesiewicz Gabriel 3E Instalacje elektryczne biblioteka Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
4 Klesiewicz Gabriel 3E Język niemiecki W17 Struzik Kinga  
6 Klesiewicz Gabriel 3S Pracownia elektrotechniki i elektroniki W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Klesiewicz Gabriel 3S Pracownia elektrotechniki i elektroniki S32 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Klesiewicz Gabriel 1PS|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki S32 Uczniowie przychodzą później  
3 Krzyszkowski Robert 1MY Religia 05 Uczniowie przychodzą później Klasa przychodzi na lekcję 4
5 Krzyszkowski Robert 4RZ Język polski 21 Janusz Agata J.polski
6 Krzyszkowski Robert 1TZ Religia 05 Uczniowie przychodzą później Klasa przychodzi na lekcję 7
7 Krzyszkowski Robert 1MY Religia biblioteka Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
8 Krzyszkowski Robert 2i Religia 08 Uczniowie przychodzą później Klasa przychodzi na lekcję 9
9 Krzyszkowski Robert 1F Religia biblioteka Koźlak Teresa Grupa 1 przychodzi na lekcję 10; Grupa 2 zajęcia biblioteczne
2 Makarewicz Romuald 1Jg|1/2 Informatyka 17 Uczniowie przychodzą później  
3 Makarewicz Romuald 4F Zajęcia z wychowawcą biblioteka Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
5 Makarewicz Romuald 3F|2/2 Język niemiecki W11 Czech Alina Złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Rachwał Agnieszka  Złączenie grup
4 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Rachwał Agnieszka  Złączenie grup
5 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe
19 Turek-Cieśla Anna Złączenie grup - język niemiecki
6 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Machowska-Koczur Katarzyna  
7 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Drukowanie cyfrowe 18 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
1 Pasula Marek 4P Organizacja procesów produkcji W9 Uczniowie przychodzą później  
2 Pasula Marek 4P Organizacja procesów produkcji W9 Uczniowie przychodzą później  
3 Pasula Marek 3P Organizacja procesów produkcji W9 Sosnowski Sławomir zamiast lekcji 1
4 Pasula Marek 2P Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie W9 Stanisławczyk Jolanta zamiast lekcji 2
5 Pasula Marek 2P Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie W9 Stanisławczyk Jolanta zamiast lekcji 3
6 Pasula Marek 2P Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie biblioteka Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Pasula Marek 3P Technologia obróbki skrawaniem W22 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pasula Marek 3P Technologia obróbki skrawaniem W12 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Piątek Janusz 1Ag Wychowanie fizyczne biblioteka Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Piątek Janusz 1G|CH Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 04 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 04 Kurtyka Edyta  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 14 Kurtyka Edyta Złączenie grup
11 Zajt Sylwia 1G Podstawy przedsiębiorczości biblioteka Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
14 Zajt Sylwia 2K Podstawy przedsiębiorczości 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
Dzień: 21.11.2019 (czwartek.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
10 Dariusz Badyla 1 G1/2 j. angielski S30 M. Wojdan - całość  
11 Dariusz Badyla 1 PS 1/2 informatyka G4
  1. Sudoł
 
12 Dariusz Badyla 1 L 1/2 j. angielski G4 J. Plewa  
13 Dariusz Badyla 1 Lg 1/2     Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Dariusz Badyla 1 A 1/2     Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Zamiana sal lekcyjnych – klasa I TZ obywa lekcje w sali 01

Lekcja 7 – M. Węgrzyn – kl. IV F – sala 21

Lekcja 8 – P. Wieciech – kl. 2 F2/2 – sala 08

Lekcja 9 – P. Wieciech – kl. 2 P /2 - sala G5

Lekcja 10 – M. Rozum – kl. 1 PS 2/2 – sala 21