Zastępstwa

Okres: 20.11.2019 (śr.) - 20.11.2019 (śr.)

Dzień: 20.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
4 Czech Alina 2K|1/2 Język niemiecki 15 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
5 Czech Alina 3L|2/2 Język niemiecki W29 Struzik Kinga Złączenie grup
8 Czech Alina 2L|1/2 Język niemiecki WY Wszołek-Wojnicka Anna zamiast 1E
9 Czech Alina 2K|1/2 Język niemiecki W12 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
10 Czech Alina 1Ag|1/2 Język angielski W12 Wojdan Magdalena Złączenie grup
10 Janczak Piotr 2i|1/2 Systemy operacyjne W8 Sudoł Aleksander Złączenie grup
11 Janczak Piotr 2i|2/2 Wychowanie fizyczne W8 Bednarek Renata Złączenie grup
1 Krzyszkowski Robert 3A Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
2 Krzyszkowski Robert 3A Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
3 Krzyszkowski Robert 3F Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Krzyszkowski Robert 3F Język polski 05 Wołek Lidia  
6 Krzyszkowski Robert 3L Historia 07 Olesińska Anna zamiast 1e
7 Krzyszkowski Robert 3L Język niemiecki 07 Turek-Cieśla Anna zamiast 1e
1 Makarewicz Romuald 4F|1/2 Język niemiecki 06 Struzik Kinga Złączenie grup
2 Makarewicz Romuald 4F|2/2 Język niemiecki 06 Rozum Monika Złączenie grup
3 Makarewicz Romuald 3i|2/2 Aplikacje desktopowe 06 Bednarska Zofia Złączenie grup
4 Makarewicz Romuald 3i|2/2 Aplikacje desktopowe 06 Bednarska Zofia Złączenie grup
6 Mazanek Magdalena 3G Język polski W01 Zagórska-Kunat Monika zamiast 1Eg
7 Mazanek Magdalena 3E Język polski W12 Lis-Błąkała Kamila zamiast 1E
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara Złączenie grup
2 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski 01 Kozłowski Konrad  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 01 Knapik Zdzisław Złączenie grup
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 01 Mikulska-Szewczyk Joanna  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 01 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Biologia 01 Stawiarz Urszula zamiast 1Ig
8 Wojtyna Katarzyna 3S Matematyka rozszerzona 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Wołek Lidia 4P Język polski G1 Mroczek Danuta  
3 Zajt Sylwia 2MY Podstawy przedsiębiorczości 04 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
8 Zajt Sylwia 2i Podstawy przedsiębiorczości 04 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Zubel Sławomir 4K|CH Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Zubel Sławomir 4K|CH Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 20.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Matematyka G6 Migdas Ewa złączenie grup
7 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Język angielski rozszerzony G6 Migdas Ewa Złączenie grup
8 Satoła-Śliwa Barbara 1TZ|2/2 Język angielski W17 Plewa Justyna  

 

Dzień: 20.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Duda Rafał 4i|2/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Uczniowie przychodzą później  
2 Duda Rafał 4i|2/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Uczniowie przychodzą później  
3 Duda Rafał 3K|2/2 Informatyka rozszerzona 17 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
4 Duda Rafał 1Jg Geografia 08 Florek Roma  
5 Duda Rafał 1MYg|2/2 Język niemiecki 06 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
6 Duda Rafał 4RZ|1/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Latocha Damian  
7 Duda Rafał 4RZ|1/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Wójcik Roland  
8 Duda Rafał 2K|1/2 Informatyka rozszerzona W8 Latocha Damian złączenie grup

 

Na lekcjach 4,5 odbędzie się wykład dr K. Waśkowskiego, pt. Rola komunikacji pozawerbalnej w porozumiewaniu się"

l. 4- kl. 2j, 3f, 4L, 4p

l.5- kl. 2f, 3jm, 3k, 4rz

Na lekcjach 6,7,8 klasy: 1E (M. Mazanek), 1Eg (S. Zubel), 1Ig (K. Wojtyna), 2rt (L. Wołek) wraz z opiekunami wychodzą do kina.

klasa 1tz/ grupa logistyk wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1

zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 1Lg J. Pobiedacz-Mucha 09
8 1Lg J. Pobiedacz-Mucha 07
9 1F P. Wieciech 08
10 2rt M. Grabania 08
11 2rt M. Grabania 08
12 1Lg M. Grabania 08
13 2rt M. Grabania 16
14 2rt M. Grabania 16