Zastępstwa

Okres: 19.11.2019 (wt.) - 19.11.2019 (wt.)

Dzień: 19.11.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Frasik Barbara 2J|2/2 Język angielski rozszerzony 01 Uczniowie przychodzą później  
2 Frasik Barbara 2J|2/2 Język niemiecki 01 Struzik Kinga Złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik Złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik Złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Pasula Marek 4P Język polski W9 Mazanek Magdalena Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2 Pasula Marek 4P Język polski W9 Mazanek Magdalena Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5 Pasula Marek 2A|3/3 Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi W29 Uczniowie przychodzą później  
6 Pasula Marek 2A|3/3 Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi W29 Uczniowie przychodzą później  
7 Pasula Marek 2A|3/3 Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi W29 Bienias Tadeusz Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8 Pasula Marek 2A|3/3 Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi W29 Bienias Tadeusz Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Bieżychudek Joanna  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język niemiecki G2 Lis-Błąkała Kamila Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Rozum Monika 4K|2/2 Matematyka 20 Hudyba Kinga Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5 Rozum Monika 1PS|2/2 Historia i społeczeństwo G7 Kwiatek Marcin Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8 Rozum Monika 2i|2/2 Język niemiecki S32 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Wieciech Paweł 2F|1/2 Język niemiecki 01 Turek-Cieśla Anna Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7 Wieciech Paweł 4K|1/2 Język angielski G7 Bednarska Zofia Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8 Wieciech Paweł 1F|2/2 Język angielski 01 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
10 Wieciech Paweł 1F|1/2 Język angielski 01 Grabias Anna Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
11 Wieciech Paweł 2RT|1/2 Język angielski 01 Wątroba Iwona Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
12 Wieciech Paweł 2RT|1/2 Język angielski 01 Zagórska-Kunat Monika Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
14 Wieciech Paweł 1F Zajęcia z wychowawcą 01 Uczniowie zwolnieni do domu  

Klasy 1MYg, 3P, 1PSg na wycieczce.