Zastępstwa

Okres: 18.11.2019 (pon.) - 18.11.2019 (pon.)

Dzień: 18.11.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Gorczyński Daniel 1i Język polski 05 Zagórska-Kunat Monika  
10 Gorczyński Daniel 2L Wychowanie fizyczne 05 Wzorek Jakub  
11 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Koźlak Teresa zajęcia świetlicowe
12 Gorczyński Daniel 1Fg Religia 05 Wawszczak Marek  
13 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Gorczyński Daniel 1Lg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
2 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
3 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
4 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
5 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
6 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
8 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Makarewicz Romuald  
9 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Makarewicz Romuald  
7 Krzyszkowski Robert 1G Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
8 Krzyszkowski Robert 4RZ Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Krzyszkowski Robert 1F Chemia 07 Wojtoń Agnieszka  
10 Krzyszkowski Robert 2A Religia W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Krzyszkowski Robert 2A Religia W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Krzyszkowski Robert 2i Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Gg|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 18.11.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Hudyba Kinga 1MYg Zajęcia z wychowawcą 20 Uczniowie przychodzą później
2 Hudyba Kinga 1MYg Matematyka rozszerzona 20 Uczniowie przychodzą później
3 Hudyba Kinga 3F Język angielski 20 Kozłowski Konrad
4 Hudyba Kinga 3F Język polski 20 Wątroba Iwona
6 Hudyba Kinga 3K Język polski 20 Zagórska-Kunat Monika
7 Hudyba Kinga 3K Język niemiecki 20 Turek-Cieśla Anna
8 Hudyba Kinga 1G Język angielski 21 Bieżychudek Joanna

Zastępstwa

Okres: 18.11.2019 (pon.) - 18.11.2019 (pon.)

Dzień: 18.11.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Gorczyński Daniel 1i Język polski 05 Zagórska-Kunat Monika
10 Gorczyński Daniel 2L Wychowanie fizyczne 05 Wzorek Jakub
11 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Koźlak Teresa zajęcia świetlicowe
12 Gorczyński Daniel 1Fg Religia 05 Wawszczak Marek
13 Gorczyński Daniel 1PSg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu
14 Gorczyński Daniel 1Lg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu
1 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
2 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
3 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
4 Jeziorek Jarosław 3i|1/2 Systemy operacyjne 18 Sudoł Aleksander Złączenie grup
5 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
6 Jeziorek Jarosław 4F|1/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Kubas Kinga Złączenie grup
7 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
8 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Makarewicz Romuald
9 Jeziorek Jarosław 3F|1/2 Praktyka zawodowa 18 Makarewicz Romuald
7 Krzyszkowski Robert 1G Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
8 Krzyszkowski Robert 4RZ Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu
9 Krzyszkowski Robert 1F Chemia 07 Wojtoń Agnieszka
10 Krzyszkowski Robert 2A Religia W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Krzyszkowski Robert 2A Religia W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Krzyszkowski Robert 2i Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik Złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka
13 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu
14 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Gg|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu