Zastępstwa

Okres: 15.11.2019 (pt.) - 15.11.2019 (pt.)

Dzień: 15.11.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Kręc Agnieszka 4i|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Uczniowie przychodzą później  
2 Kręc Agnieszka 3i|2/2 Informatyka rozszerzona 19 Duda Rafał Złączenie grup
3 Kręc Agnieszka 1Gg|1/2 Informatyka 19 Uczniowie przychodzą później  
4 Kręc Agnieszka 1Gg|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 19 Czech Alina Złączenie grup
6 Krzyszkowski Robert 1TZ Religia G3 Żuchowski Mirosław Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7 Krzyszkowski Robert 1G Religia 15 Jeziorek Jarosław Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
13 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik Złączenie grup
14 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik Złączenie grup
6 Morawiec Agnieszka 3RT|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Morawiec Agnieszka 1Fg|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie przychodzą później  
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Pałka Dominik  
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Pałka Dominik  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Kurtyka Edyta Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg Zajęcia z wychowawcą 16 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D 12 Nowak Anna Złączenie grup
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D 12 Nowak Anna Złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
7 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii 18 Bednarska Zofia  

Na lekcji 5 odbędzie sie w sali gimnastycznej program profilaktyczno-edukacyjny "Wspólnie na rzecz edukacji- road show" w ramach Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W programie tym wezmą udział klasy: 1my, 1j, 1tz, 1Jg, 1MYg, 2j, 2p, 2e, 2i, 2g, 2f, 2a, 3rt, 3p, 3s, 3f, 3i, 3L, 3jm, 3e, 3k, 4L, 4s, 4p, 4f, 4i, 4rz.

O godz. 12.00 klasy 1my, 1L, 2my, 3e, 3f wychodzą do kina na film pt. "Nieplanowane" (lekcje 6,7,8). Klasa 1L spotyka się z opiekunem przed wejściem głównym do kina. 

Od 04 listopada do odwołania klasa 1Jg (gr. 2) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- piątek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
3 3k/2 P. Wieciech 10
5 3k/2 P. Wieciech 08