Zastępstwa

Okres: 13.11.2019 (śr.) - 13.11.2019 (śr.)

Dzień: 13.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2 Kierepka Izabela 3H Wychowanie fizyczne H2 Konieczna Ewa  
3 Kierepka Izabela 3H Wychowanie fizyczne H1 Konieczna Ewa  
4 Kierepka Izabela 3A|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Piątek Janusz Złączenie grup
5 Kierepka Izabela 3A|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Piątek Janusz Złączenie grup
6 Kierepka Izabela 3E|1/2 Język angielski H2 Kurtyka Edyta Złączenie grup
7 Kierepka Izabela 4E Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Maksylewicz Barbara 1L Zabezpieczenie majątku G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Pałka Dominik Złączenie grup
14 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Pałka Dominik  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik  
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik  
2 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski 01 Kozłowski Konrad  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 01 Knapik Zdzisław Złączenie grup
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 01 Mikulska-Szewczyk Joanna  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 01 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Kurtyka Edyta  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  
1 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław Złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian  
7 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Wójcik Roland  
3 Stokłosa Katarzyna 1J Geografia G3 Florek Roma  
4 Stokłosa Katarzyna 4i Język polski G3 Wołek Lidia  
5 Stokłosa Katarzyna 2F Podstawy przedsiębiorczości G3 Zajt Sylwia  
6 Stokłosa Katarzyna 2i Język polski G3 Mroczek Danuta  
7 Stokłosa Katarzyna 2i Podstawy przedsiębiorczości G3 Zajt Sylwia  
1 Żuchowski Mirosław 3H Religia 07 Uczniowie przychodzą później  
2 Żuchowski Mirosław 1Jg Religia 07 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Żuchowski Mirosław 4L Religia 22 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
5 Żuchowski Mirosław 3JM Religia S32 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Żuchowski Mirosław 4i Religia S32 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Żuchowski Mirosław 2F Religia S32 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
8 Żuchowski Mirosław 2S Religia S32 Uczniowie przychodzą później  
9 Żuchowski Mirosław 2G Religia 14 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne

Od 04 listopada do odwołania klasa 1Jg (gr. 2) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- środa

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
9 1f/1 P. Wieciech 22
10 2rt/2 M. Grabania 04
11 2rt/2 M. Grabania G1
13 2rt/2 M. Grabania 10
14 2rt/2 M. Grabania 10