Zastępstwa

Okres: 12.11.2019 (wt.) - 12.11.2019 (wt.)

Dzień: 12.11.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Kwiatek Marcin 1J Język angielski 15 Bieżychudek Joanna zamiast 2my
2 Kwiatek Marcin 1J Język angielski 15 Bieżychudek Joanna zamiast 2my
3 Kwiatek Marcin 3G Wiedza o społeczeństwie 15 Uczniowie przychodzą później  
4 Kwiatek Marcin 3JM Fizyka rozszerzona 15 Stanisławczyk Jolanta zamiast 2my
5 Kwiatek Marcin 3P Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający W01 Gryglewski Stanisław zamiast 2my
7 Kwiatek Marcin 1Eg Elektrotechnika i elektronika 10 Karwasiński Sebastian  
9 Kwiatek Marcin 1ig Historia 12 Ryszka Ewa  
10 Maksylewicz Barbara 2RT|2/2 Gospodarka magazynowa 10 Pałka Dominik  
11 Maksylewicz Barbara 2RT|2/2 Gospodarka magazynowa 10 Pałka Dominik  
12 Maksylewicz Barbara 1Lg Podstawy logistyki 10 Pałka Dominik  
13 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 04 Pałka Dominik  
14 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 04 Pałka Dominik  
5 Mirochna Kinga 2S Fizyka rozszerzona 13 Uczniowie przychodzą później  
7 Mirochna Kinga 1Lg Fizyka 13 Uczniowie przychodzą później  
8 Mirochna Kinga 1Eg Język polski 13 Stokłosa Katarzyna  
10 Mirochna Kinga 1E Podstawy przedsiębiorczości 13 Pietras Wojciech  
11 Mirochna Kinga 1Hg Chemia 13 Wojtoń Agnieszka  
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Bieżychudek Joanna  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język niemiecki G7 Rozum Monika  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Zajt Sylwia 1MYg Język angielski rozszerzony 04 Satoła-Śliwa Barbara zamiast 2my
5 Zajt Sylwia 2F Podstawy przedsiębiorczości 04 Uczniowie przychodzą później  

 

Dzień: 12.11.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2 Żuchowski Mirosław 3H Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Żuchowski Mirosław 4i Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Żuchowski Mirosław 3JM Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Żuchowski Mirosław 4P Matematyka 05 Woda Ewa  
7 Żuchowski Mirosław 4P Matematyka 05 Woda Ewa  

 

Klasa 2MY na wycieczce. 

Od 04 listopada do odwołania klasa 1Jg (gr. 2) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- wtorek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
1 2j/2 B. Frasik W01
2 2j/2 B. Frasik W01
3 4L K. Kadula 5
4 4L K. Kadula G1
5 1J/2 J. Mikulska-Szewczyk 10
6 2F/1 P. Wieciech 10
7 3rt A.Olesińska 08