Zastępstwa

Okres: 08.11.2019 (pt.) - 08.11.2019 (pt.)

Dzień: 08.11.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
11 Kaczmarczyk Agnieszka 2E Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Kaczmarczyk Agnieszka 2S Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Kaczmarczyk Agnieszka 2RT Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Kaczmarczyk Agnieszka 2RT Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Kwiatek Marcin 2G Historia W01 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Kwiatek Marcin 2A Historia W22 Koźlak Teresa klasa bierze udział w programie artystycznym
13 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik Złączenie grup
14 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik Złączenie grup
7 Mikołajczyk Ludmiła 3K Zajęcia z wychowawcą 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Rachwał Agnieszka  
9 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 17 Bednarska Zofia  
10 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 17 Latocha Damian  
11 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 17 Latocha Damian złączenie grup
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Pałka Dominik  
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Pałka Dominik  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D 12 Nowak Anna Złączenie grup
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D 12 Nowak Anna Złączenie grup
7 Rozum Monika 2F|2/2 Język niemiecki WY Czech Alina Złączenie grup
8 Rozum Monika 1PS|1/2 Język niemiecki WY Uczniowie przychodzą później  
11 Wojtoń Agnieszka 1PSg Chemia 16 Kubać Anna gr. 1 kończy zajęcia po lekcji 10, gr. 2 zajęcia biblioteczne
12 Wojtoń Agnieszka 1F Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Wojtoń Agnieszka 1F Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Wojtoń Agnieszka 1i Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości odbędzie się o godz. 11.00 w sali gimnastycznej. Rozpoczniemy ją od wspólnego odśpiewania 4 zwrotek hymnu narodowego. Zapraszamy klasy: 1my, 1MYg, 2my, 1j, 1Jg, 2j, 3jm, 2e, 2f, 2i, 4i, 3rt, 4rz, 3L, 3p, 3s, 2a, 1Gg, 2G. Obowiązuje strój galowy!

 

Od 04 listopada do odwołania klasa 1Jg (gr. 2) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- piątek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
3 3k/2 P. Wieciech 10
5 3k/2 P. Wieciech 08

Warsztaty Szkolnego Klubu Debat Oxfordzkich odbedą się w czytelni w godzinach 12:40-14:40.