Zastępstwa

Okres: 07.11.2019 (czw.) - 07.11.2019 (czw.)

Dzień: 07.11.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Bieżychudek Joanna 1MYg|1/2 Matematyka 12 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
5 Bukowiec Anna 2J Matematyka 08 Węgrzyn Małgorzata  
4 Florek Roma 3JM Zajęcia z wychowawcą 08 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Florek Roma 2MY|i2 Fizyka rozszerzona 08 Stanisławczyk Jolanta Złączenie grup
10 Grabania Marta 2RT|2/2 Laboratorium magazynowe G2 Pałka Dominik  
11 Grabania Marta 2RT|2/2 Język niemiecki G2 Czech Alina Złączenie grup
12 Grabania Marta 2L Podstawy przedsiębiorczości 10 Zajt Sylwia  
13 Grabania Marta 2L Podstawy przedsiębiorczości 10 Zajt Sylwia  
14 Grabania Marta 2L Magazyny przyprodukcyjne 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia obsługiwania klientów i kontrahentów 08 Pałka Dominik  
12 Maksylewicz Barbara 1Lg Zabezpieczenie majątku 08 Pałka Dominik  
13 Maksylewicz Barbara 1TZ|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik  
14 Maksylewicz Barbara 1TZ|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik  
1 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Rachwał Agnieszka Złączenie grup
2 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Rachwał Agnieszka Złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Rachwał Agnieszka Złączenie grup
4 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia  
5 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia  
6 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Bednarska Zofia  
7 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia  
8 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Drukowanie cyfrowe 18 Kręc Agnieszka  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik Złączenie grup
3 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Matematyka 10 Migdas Ewa Złączenie grup
8 Wojtoń Agnieszka 1J Język angielski 16 Frasik Barbara  
9 Wojtoń Agnieszka 1MY Język polski 16 Zagórska-Kunat Monika  
10 Wojtoń Agnieszka 1Hg Język angielski 16 Kurtyka Edyta  
11 Wojtoń Agnieszka 1K Historia 16 Duda Rafał  
12 Wojtoń Agnieszka 1K Język angielski 16 Plewa Justyna  
13 Wojtoń Agnieszka 1ig Chemia 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne

 

Dzień: 07.11.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 04 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 04 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 14 Kurtyka Edyta złączenie grup

Od 04 listopada do odwołania klasa 1Jg (gr. 2) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- czwartek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
2 3s K. Wojtyna 04
3 3s K. Wojtyna w22
4 1Gg P. Wieciech w22
7 1Lg/2 A.Turek-Cieśla 15
8 2f/2 P. Wieciech 05
9 2p/1 P. Wieciech 08

Olimpiada Języka Angielskiego rozpocznie się o godz. 8.50 w świetlicy szkolnej.