Zastępstwa

Okres: 06.11.2019 (śr.) - 06.11.2019 (śr.)

Dzień: 06.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
10 Maksylewicz Barbara 1L Zabezpieczenie majątku G3 Grabias Anna  
13 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Mardeusz Andrzej 1i|2/2 Język angielski 06 Plewa Justyna złączenie grup
11 Mardeusz Andrzej 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne 06 Węgrzyn Piotr złączenie grup
12 Mardeusz Andrzej 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne 06 Węgrzyn Piotr złączenie grup
13 Mardeusz Andrzej 1TZ|2/2 Podstawy informatyki 06 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Mardeusz Andrzej 1TZ|2/2 Podstawy informatyki 06 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Język niemiecki 19 Rozum Monika złączenie grup
2 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Język angielski 19 Satoła-Śliwa Barbara złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Duda Rafał złączenie grup
4 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Latocha Damian złączenie grup
5 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Latocha Damian złączenie grup
6 Mikołajczyk Ludmiła 3K|2/2 Cyfrowe technologie graficzne 19 Latocha Damian  
7 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Latocha Damian złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik złączenie grup
5 Turek-Cieśla Anna 3E|1/2 Język niemiecki W12 Rozum Monika złączenie grup
6 Turek-Cieśla Anna 3K|1/2 Język niemiecki W12 Lis-Błąkała Kamila  
7 Turek-Cieśla Anna 1E|2/2 Język niemiecki G7 Czech Alina  
8 Turek-Cieśla Anna 1Kg|2/2 Język angielski 13 Kurtyka Edyta złączenie grup
9 Turek-Cieśla Anna 1F|2/2 Język angielski 13 Wieciech Paweł Złączenie grup
10 Turek-Cieśla Anna 1E|2/2 Język niemiecki 11 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
1 Wojtoń Agnieszka 1Jg Chemia 16 Uczniowie przychodzą później  
2 Wojtoń Agnieszka 1MYg Chemia 16 Uczniowie przychodzą później  

 

Dzień: 06.11.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2 Pobiedacz-Mucha Joanna 3F|1/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski 01 Kozłowski Konrad  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 01 Knapik Zdzisław Złączenie grup
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 01 Mikulska-Szewczyk Joanna  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 01 Wojdan Magdalena  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|2/2 Język angielski 01 Plewa Justyna  

Od 04 listopada do odwołania klasa 1Jg (gr. 2) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- środa

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
2 3f/1 J. Pobiedacz-Mucha 07
3 3s J. Pobiedacz-Mucha W01
4 3g/f J. Pobiedacz-Mucha 08
5 3i/2 J. Pobiedacz-Mucha 04

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej rozpocznie się o godz. 9.00 w świetlicy szkolnej