Zastępstwa

Okres: 31.10.2019 (czw.) - 31.10.2019 (czw.)

Dzień: 31.10.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Bukowiec Anna 2J Geografia rozszerzona 08 Florek Roma  
10 Grandys Marcin 1J Muzyka 22 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Grandys Marcin 1MY Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Grandys Marcin 1TZ Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Grandys Marcin 1PS Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Grandys Marcin 1L Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Hajduk Teresa 1Gg|2/3 Podstawy technik wytwarzania W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
8 Hajduk Teresa 1Gg|3/3 Podstawy technik wytwarzania W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
9 Hajduk Teresa 2S Pracownia podstaw konstrukcji maszyn W22 Pasula Marek  
10 Hajduk Teresa 2S Pracownia podstaw konstrukcji maszyn W22 Pasula Marek  
11 Hajduk Teresa 1PSg|1/2 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Pasula Marek  
12 Hajduk Teresa 1PSg|1/2 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Pasula Marek  
13 Hajduk Teresa 1Hg|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki W22 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Hajduk Teresa 1Hg|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki W22 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Kręc Agnieszka 4F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Pietras Anna złączenie grup
2 Kręc Agnieszka 4F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Pietras Anna złączenie grup
3 Kręc Agnieszka 3F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Pietras Anna złączenie grup
4 Kręc Agnieszka 3F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe 06 Makarewicz Romuald  
5 Kręc Agnieszka 1J|1/2 Język niemiecki 06 Struzik Kinga złączenie grup
6 Kręc Agnieszka 2F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Makarewicz Romuald  
7 Kręc Agnieszka 2F|2/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Makarewicz Romuald  
11 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Język angielski 08 Plewa Justyna złączenie grup
12 Maksylewicz Barbara 1Lg Zabezpieczenie majątku 08 Zajt Sylwia  
13 Maksylewicz Barbara 1TZ|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1TZ|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G7 Bieżychudek Joanna  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
8 Wojtoń Agnieszka 1J Język angielski 16 Frasik Barbara  
9 Wojtoń Agnieszka 1MY Język polski 16 Zagórska-Kunat Monika zamiast lekcji 10
10 Wojtoń Agnieszka 1Hg Język angielski 16 Kurtyka Edyta  
11 Wojtoń Agnieszka 1K Informatyka 16 Duda Rafał  
12 Wojtoń Agnieszka 1K Chemia 16 Koźlak Teresa gr. 1 kończy zajęcia po lekcji 11, gr 2 zajęcia biblioteczne
13 Wojtoń Agnieszka 1ig Chemia 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
11 Żuchowski Mirosław 1Ag Język niemiecki 14 Stańdo Agnieszka zamiast lekcji 14
12 Żuchowski Mirosław 1Ag Religia 14 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
14 Żuchowski Mirosław 2S Religia 12 Uczniowie zwolnieni do domu  

zamiana sal lekcyjnych- czwartek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
6 3E/1 A.Turek-Cieśla w01
7 1Lg/2 A.Turek-Cieśla 03
8 2F/2 P. Wieciech 20
9 2P/1 P. Wieciech 20
10 1PS/2 M. Rozum 07