Zastępstwa

Okres: 29.10.2019 (wt.) - 29.10.2019 (wt.)

Dzień: 29.10.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2 Kręc Agnieszka 4RZ|2/2 Informatyka rozszerzona W8 Uczniowie przychodzą później  
3 Kręc Agnieszka 1PS Historia W22 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Kręc Agnieszka 1PS Język polski W12 Mazanek Magdalena  
6 Kręc Agnieszka 1ig|2/2 Informatyka 17 Uczniowie przychodzą później  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 01 Frasik Barbara  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy 02 Wojdan Magdalena  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Bieżychudek Joanna  
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
10 Wojtoń Agnieszka 1Fg Chemia 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Wojtoń Agnieszka 1Kg Chemia 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Wojtoń Agnieszka 1G|1/2 Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 29.10.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Hajduk Teresa 3G|2/3 Podstawy technik wytwarzania W22 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Hajduk Teresa 3G|3/3 Podstawy technik wytwarzania W22 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
6 Hajduk Teresa 3P Podstawy technik wytwarzania W12 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Hajduk Teresa 1Gg|2/3 Podstawy technik wytwarzania W12 Uczniowie przychodzą później  
7 Hajduk Teresa 1Gg|3/3 Podstawy technik wytwarzania W12 Uczniowie przychodzą później  
8 Hajduk Teresa 1Gg|2/3 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
8 Hajduk Teresa 1Gg|3/3 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
9 Hajduk Teresa 1Gg|2/3 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
9 Hajduk Teresa 1Gg|3/3 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
10 Maksylewicz Barbara 2RT|2/2 Gospodarka magazynowa 10 Pałka Dominik  
11 Maksylewicz Barbara 2RT|2/2 Gospodarka magazynowa 10 Pałka Dominik  
12 Maksylewicz Barbara 1Lg Podstawy logistyki 10 Pałka Dominik  
13 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 04 Grabania Marta  
14 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 04 Grabania Marta  
1 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian  
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Język niemiecki G4 Rozum Monika złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
6 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Uczniowie przychodzą później  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła  

 

Wszystkie osoby biorące udział w szkolnym konkursie TRICKY VOCABULARY zapraszamy 29.10.2019 r. (wtorek) o godz. 10.45 do sali nr 12 na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Od 07-31 października klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- wtorek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 3RT A.Olesińska 13
8 1F/2 P. Wieciech G1
12 2RT/1 P. Wieciech 10
14 1F P. Wieciech 09