Zastępstwa

Okres: 25.10.2019 (pt.) - 25.10.2019 (pt.)

Dzień: 25.10.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
7 Gąsiorek Bernadetta 1TZ Historia 09 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka G1 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 13 Studzińska-Wnęk Paulina  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka rozszerzona 20 Duda-Przewrocka Maria  
10 Kierepka Izabela 1TZ|1/2 Język obcy zawodowy 09 Kurtyka Edyta złączenie grup
11 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Konieczna Ewa  
12 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Konieczna Ewa  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
7 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii 18 Bednarska Zofia  
7 Żuchowski Mirosław 4L Religia 16 Pałka Dominik zamiast lekcji 8

 

Dzień: 25.10.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Bieżychudek Joanna 1MYg|1/2 Edukacja dla bezpieczeństwa 12 Świątek Małgorzata złączenie grup
6 Bieżychudek Joanna 1J|1/2 Język angielski rozszerzony 12 Frasik Barbara złączenie grup
7 Bieżychudek Joanna 1J|1/2 Język angielski rozszerzony 12 Frasik Barbara złączenie grup
8 Bieżychudek Joanna 2H|2/2 Wychowanie fizyczne 12 Zubel Sławomir złączenie grup
9 Bieżychudek Joanna 1K|2/2 Podstawy poligrafii 12 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
10 Bieżychudek Joanna 1K|2/2 Podstawy poligrafii 12 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup

 

Spotkanie z kpt. Jaskierem z 6. Dywizji Dowodzenia w Krakowie (wojska spadochronowo-desantowe) odbędzie się w świetlicy szkolnej o godz. 16.05. Zapraszamy klasy: 1F, 1PSg, 1Eg, 1i, 1tz, 1Lg. 

W  akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” uczestniczą klasy, wg poniższego harmonogramu:

nauczyciel klasa
M. Kwiatek 2MY
A.Olesińska 1J
M. Świątek 1MYg/1
R. Duda 1Jg
A.Wszołek-Wojnicka 2E
ks. R. Krzyszkowski 3E
D. Gorczyński 2L
ks. S. Sosnowski 2H