Zastępstwa

Okres: 24.10.2019 (czw.) - 24.10.2019 (czw.)

Dzień: 24.10.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Bukowiec Anna 2J Geografia 08 Florek Roma  
9 Domagała Krystyna 1Ag Fizyka 14 Mirochna Kinga zamiast 1PS
10 Domagała Krystyna 1K Język angielski 15 Plewa Justyna zamiast 1PS
11 Domagała Krystyna 1Fg Informatyka 15 Badyla Dariusz zamiast 1PS
12 Domagała Krystyna 1E Biologia 15 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Domagała Krystyna 1E Biologia 15 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Jagielska Justyna 1E Matematyka rozszerzona G2 Wojtyna Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka rozszerzona 20 Woda Ewa  
1 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Uczniowie przychodzą później  
2 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Bednarska Zofia złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia złączenie grup
4 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia złączenie grup
5 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia  
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Mrugacz Franciszek  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
1 Pasula Marek 4P Organizacja procesów produkcji W9 Uczniowie przychodzą później  
2 Pasula Marek 4P Organizacja procesów produkcji W9 Stanisławczyk Jolanta zamiast 2p
3 Pasula Marek 3P Organizacja procesów produkcji W9 Stanisławczyk Jolanta zamiast 2p
7 Pasula Marek 3P Technologia obróbki skrawaniem W22 Sosnowski Sławomir zamiast 2p
8 Pasula Marek 3P Technologia obróbki skrawaniem W12 Klesiewicz Gabriel zamiast 1ps
1 Pietras Anna 4F|1/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Kręc Agnieszka złączenie grup
2 Pietras Anna 4F|1/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Kręc Agnieszka złączenie grup
3 Pietras Anna 3F|1/2 Witryny i aplikacje internetowe W11 Kręc Agnieszka złączenie grup
4 Pietras Anna 4i|1/2 Język angielski 18 Satoła-Śliwa Barbara złączenie grup
5 Pietras Anna 4i|1/2 Język angielski 18 Satoła-Śliwa Barbara złączenie grup
6 Pietras Anna 3F|1/2 Witryny i aplikacje internetowe 18 Bednarska Zofia  
7 Pietras Anna 4K|2/2 Informatyka rozszerzona 18 Bednarska Zofia  
1 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Uczniowie przychodzą później  
2 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Bednarska Zofia  
3 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Bednarska Zofia  
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Bednarska Zofia  
5 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
6 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Okienko dla uczniów  
5 Węgrzyn Kinga 1MYg|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Bednarek Renata złączenie grup
6 Węgrzyn Kinga 1MYg|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Bednarek Renata  
7 Węgrzyn Kinga 4i Wychowanie fizyczne Hsq2 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Węgrzyn Kinga 4i Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Węgrzyn Kinga 2L|CH Wychowanie fizyczne Hsil Węgrzyn Piotr złączenie grup
10 Węgrzyn Kinga 2L|CH Wychowanie fizyczne H3 Węgrzyn Piotr złączenie grup
11 Węgrzyn Kinga 1Lg|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Gryglewski Stanisław złączenie grup
12 Węgrzyn Kinga 1G|DZ Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Wieciech Paweł 1Gg|2/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
5 Wieciech Paweł 4P Język angielski 01 Frasik Barbara  
7 Wieciech Paweł 4K|1/2 Język angielski G5 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
8 Wieciech Paweł 2F|2/2 Język angielski 01 Frasik Barbara  
Teatr anglojęzyczny WILD WEST odbędzie się w świetlicy szkolnej 24 października (czwartek) wg następującego harmonogramu:
 
lekcja 3: 1J, 4RZ, 1Jg, 2MY, 3JM (grupaJ), 3K, 1MYg
 
Lekcja 5: 4K, 4L, 3i, 4F, 4E, 1MY, 4S, 4i
 

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- czwartek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
6 3E/1 A.Turek-Cieśla w01
7 1Lg/2 A.Turek-Cieśla 03
8 2F/2 P. Wieciech 20
9 2P/1 P. Wieciech 20
10 1PS/2 M. Rozum 07