Zastępstwa

Okres: 23.10.2019 (śr.) - 23.10.2019 (śr.)

Dzień: 23.10.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12 Firlet Andrzej 1K|1/2 Projektowanie prac graficznych i publikacji G4 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
13 Firlet Andrzej 2RT|1/2 Projektowanie graficzne G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Firlet Andrzej 2RT|1/2 Projektowanie graficzne G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Jagielska Justyna 1J Matematyka 15 Kadula Katarzyna  
7 Jagielska Justyna 1L Matematyka G2 Węgrzyn Małgorzata  
8 Jagielska Justyna 1L Matematyka G2 Węgrzyn Małgorzata  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 21 Studzińska-Wnęk Paulina  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski rozszerzony W22 klasa w bibliotece  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Knapik Zdzisław  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G5 Kurtyka Edyta  
11 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
12 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara złączenie grup
8 Pławecki Andrzej 2F|1/2 Sieci komputerowe 19 Mikołajczyk Ludmiła  
1 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Uczniowie przychodzą później  
2 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Uczniowie przychodzą później  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Kręc Agnieszka  
6 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian  
7 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Wójcik Roland  
5 Satoła-Śliwa Barbara 2MY|1/2 Język angielski rozszerzony 16 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Język angielski rozszerzony G6 Wojdan Magdalena  
7 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Matematyka G6 Migdas Ewa złączenie grup

Badanie diagnostyczne w zakresie chemii, fizyki i historii dla uczniów technikum, absolwentów 8-letnich szkół podstawowych odbędzie się wg poniższego harmonogramu. 

23.10.2019 (środa)

klasa nr lekcji ilość uczniów przedmiot sala opiekun
1E 5,6 32 chemia W01

M. Mazanek

A.Olesińska

1F 8,9 36 historia 20

E. Migdas

P. Wieciech

1i 8,9 36 historia 16

J. Jeziorek

E. Ryszka

1TZ 8,9 31 fizyka 07

ks. R. Krzyszkowski

M. Rożnowska

1K 8,9 36 fizyka 12

K. Lis-Błąkała

M. Radna

1L 7,8 30 fizyka G2 M. Węgrzyn
1PS 8,9 24 chemia 02

M. Świątek

J. Plewa

zamiana sal lekcyjnych

nr lekcji sala nauczyciel sala zastępcza
6 W01 M. Mazanek G2
9 20 E. Migdas 13
8 02 E. Kurtyka W12
9 07 D. Gorczyński 08

 

Klasa 1MY na lekcjach 4,5 wychodzi na lekcję biblioteczną do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni. 

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- środa

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
9 1f/1 P. Wieciech 22
10 2rt/2 M. Grabania 04
11 2rt/2 M. Grabania G1
13 2rt/2 M. Grabania 10
14 2rt/2 M. Grabania 10