Zastępstwa

Okres: 22.10.2019 (wt.) - 22.10.2019 (wt.)

Dzień: 22.10.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Hudyba Kinga 3F Matematyka 21 Wołek Lidia zamiast 1MYg
6 Hudyba Kinga 3F Matematyka rozszerzona 21 Lis-Błąkała Kamila zamiast 1MYg
7 Hudyba Kinga 1K Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
8 Hudyba Kinga 1K Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
6 Jagielska Justyna 1L Matematyka rozszerzona 14 Węgrzyn Małgorzata  
8 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka G1 Woda Ewa  
9 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka G1 Woda Ewa  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 01 Frasik Barbara  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy 02 Wojdan Magdalena  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Bieżychudek Joanna  
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik  
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
10 Pławecki Andrzej 2i|1/2 Sieci komputerowe 17 Wójcik Roland złączenie grup
11 Pławecki Andrzej 2i|1/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 17 Wójcik Roland złączenie grup
12 Pławecki Andrzej 2i|1/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 17 Wójcik Roland  
13 Pławecki Andrzej 1ig|2/2 Projektowanie sieci komputerowych 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pławecki Andrzej 1ig|2/2 Projektowanie sieci komputerowych 17 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Język niemiecki G4 Rozum Monika złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Kręc Agnieszka  
6 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Nowak Anna  
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Bednarska Zofia zamiast 1MYg
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła  
11 Zagórska-Kunat Monika 1Fg Wiedza o kulturze 22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
12 Zagórska-Kunat Monika 1PSg Wiedza o kulturze 22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Zagórska-Kunat Monika 2K Język polski 22 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Zagórska-Kunat Monika 2K Zajęcia z wychowawcą 22 Uczniowie zwolnieni do domu  

Obchody Dnia Papieskiego odbędą sie w świetlicy szkolnej o godz. 12.40. W uroczystościach tych udział wezmą klasy: 3G, 1E, 4P, 1Jg, 1Eg,1Ig, 1L

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- wtorek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 3RT A.Olesińska 13
8 1F/2 P. Wieciech G1
12 2RT/1 P. Wieciech 10
14 1F P. Wieciech 09

 

Badanie diagnostyczne w zakresie chemii, fizyki i historii dla uczniów technikum, absolwentów 8-letnich szkół podstawowych odbędzie się wg poniższego harmonogramu.

22.10.2019 (wtorek)

klasa nr lekcji ilość uczniów badany przedmiot sala
1E 5,6 32 fizyka 15

1F

uczniowie muszą oddać podpisane zgody rodziców!

12,13 36

13 os. historia

23 os. fizyka

15
1i 12,13 36 historia 21
1TZ 9,10 31 historia G3
1K 11,12 36 historia 9
1L 10,11 30 historia 15
1PS 3,4 24 historia W22

opiekę nad młodzieżą sprawują uczący w danym oddziale 

ZAMIANA SAL LEKCYJNYCH

NR LEKCJI SALA SALA ZASTĘPCZA NAUCZYCIEL
6 15 13 A.Janusz