Zastępstwa

Okres: 21.10.2019 (pon.) - 21.10.2019 (pon.)

Dzień: 21.10.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Gorczyński Daniel 1i Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
10 Gorczyński Daniel 2L Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Gorczyński Daniel 1PSg Język angielski 05 Bieżychudek Joanna  
12 Gorczyński Daniel 1Fg Religia 05 Wawszczak Marek  
14 Gorczyński Daniel 1Lg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Jagielska Justyna 1J Matematyka 21 Kadula Katarzyna  
3 Jagielska Justyna 1J Matematyka 21 Kadula Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka 21 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1E Matematyka 21 Wojtyna Katarzyna  
10 Jagielska Justyna 1E Matematyka 21 Wojtyna Katarzyna  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria  
12 Jagielska Justyna 1PS Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria  
7 Krzyszkowski Robert 1G Religia 05 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
8 Krzyszkowski Robert 4RZ Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Krzyszkowski Robert 1F Chemia 07 Wojtoń Agnieszka  
10 Krzyszkowski Robert 2A Podstawy przedsiębiorczości W22 Lis-Błąkała Kamila  
11 Krzyszkowski Robert 2A Religia W22 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
13 Krzyszkowski Robert 2i Religia 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Makarewicz Romuald 3F|2/2 Aplikacje desktopowe 17 Bednarska Zofia złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Frasik Barbara złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna złączenie grup
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G6 Kurtyka Edyta  
9 Mikulska-Szewczyk Joanna 2i|1/2 Język obcy zawodowy W01 Knapik Zdzisław  
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Piotrowicz Krzysztof 1MY|2/2 Geografia rozszerzona G1 Uczniowie przychodzą później  
3 Piotrowicz Krzysztof 3L Geografia rozszerzona G1 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Piotrowicz Krzysztof 4L Geografia rozszerzona G1 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Piotrowicz Krzysztof 1J Geografia rozszerzona G1 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
1 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Pietras Anna  
2 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Pietras Anna  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pietras Anna  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pietras Anna  
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Duda Rafał  
6 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Nowak Anna  
7 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pietras Anna  
8 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pietras Anna  
12 Sosnowski Sławomir 2H Religia 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
2 Wszołek-Wojnicka Anna 2E Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
3 Wszołek-Wojnicka Anna 4S Język angielski 05 Kozłowski Konrad  
4 Wszołek-Wojnicka Anna 4S Język polski 05 Wątroba Iwona  
5 Wszołek-Wojnicka Anna 1MYg Język angielski 05 Plewa Justyna  
8 Pławecki Andrzej 2F|1/2 Projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych 17 Wójcik Roland złączenie grup
9 Pławecki Andrzej 2F|1/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 17 Wójcik Roland złączenie grup
10 Pławecki Andrzej 2F|1/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi 17 Wójcik Roland złączenie grup
11 Pławecki Andrzej 1ig|1/2 Wychowanie fizyczne 17 Kierepka Izabela złączenie grup
12 Pławecki Andrzej 1ig|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 17 Kręc Agnieszka  
13 Pławecki Andrzej 1F|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 06 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pławecki Andrzej 1F|1/2 Projektowanie sieci komputerowych 06 Uczniowie zwolnieni do domu

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- poniedziałek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
8 3rt/2 B. Satoła-Śliwa s28
9 1a/2 B. Frasik G1
10 1a/2 B. Frasik G1
11 1L A.Buś-Bidas 16
12 2h ks. S. Sosnowski 07