Zastępstwa

Okres: 18.10.2019 (pt.) - 18.10.2019 (pt.)

Dzień: 18.10.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
10 Grabania Marta 1L Informatyka 08 Latocha Damian  
11 Grabania Marta 1L Język polski 08 Mazanek Magdalena  
13 Grabania Marta 2L Laboratorium magazynowe 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Grabania Marta 2L Laboratorium magazynowe 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka G1 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 13 Studzińska-Wnęk Paulina  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka rozszerzona 20 Duda-Przewrocka Maria  
6 Kubać Anna 1G Matematyka rozszerzona S32 Kadula Katarzyna zamiast 4L
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
3 Morawiec Agnieszka 3S Język niemiecki 11 Turek-Cieśla Anna zamiast 4L
4 Morawiec Agnieszka 2P|2/2 Język angielski 11 Wojdan Magdalena zamiast 4L/1
5 Morawiec Agnieszka 2P|2/2 Język niemiecki 11 Rozum Monika złączenie grup
6 Morawiec Agnieszka 3RT|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Morawiec Agnieszka 1Fg|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie przychodzą później  
8 Morawiec Agnieszka 1L|2/2 Język niemiecki 11 Uczniowie przychodzą później  
9 Morawiec Agnieszka 1L|2/2 Język angielski 11 Plewa Justyna złączenie grup
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Matematyka G5 Kadula Katarzyna zamiast 2MY
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Matematyka G5 Kadula Katarzyna zamiast 2MY
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Maksylewicz Barbara złączenie grup
3 Pałka Dominik 3L|1/2 Matematyka 16 Kadula Katarzyna złączenie grup
4 Pałka Dominik 3L|1/2 Matematyka 16 Kadula Katarzyna złączenie grup
6 Pałka Dominik 3RT|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne 02 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Pałka Dominik 2RT|2/2 Wychowanie fizyczne 16 Konieczna Ewa  
10 Pałka Dominik 2RT|2/2 Informatyka rozszerzona 10 Bednarska Zofia złączenie grup
10 Piątkowska Łucja 1PSg Język angielski 21 Plewa Justyna  
11 Piątkowska Łucja 1F Bezpieczeństwo i higiena pracy 14 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
13 Piątkowska Łucja 1TZ|1/2 Bezpieczeństwo i higiena pracy 14 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Piątkowska Łucja 1TZ|2/2 Bezpieczeństwo i higiena pracy 14 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Piątkowska Łucja 1K Bezpieczeństwo i higiena pracy 14 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
9 Pobiedacz-Mucha Joanna 3S Język angielski G1 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D 12 Nowak Anna złączenie grup
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D 12 Nowak Anna złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła  
7 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii 18 Bednarska Zofia  

W godz. 8.00-10.00 w sali nr W9 rozpocznie się Olimpiada Wiedzy Technicznej. Uczestnicy proszeni są o przybycie o godz. 7.50 i zabranie ze sobą kalkulatora prostego oraz długopisu.

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- piątek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 3K L. Mikołajczyk 02
8 2f/2 P. Wieciech 02
9 2f/2 P. Wieciech 15
10 2L K. Pajor G1
11 2L K. Pajor 07