Zastępstwa

Okres: 17.10.2019 (czw.) - 17.10.2019 (czw.)

Dzień: 17.10.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
7 Jagielska Justyna 1E Matematyka rozszerzona G2 Wojtyna Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka rozszerzona 20 Woda Ewa  
9 Janusz Agata 1Kg Język polski 21 Zagórska-Kunat Monika  
3 Klesiewicz Gabriel 3E Instalacje elektryczne W17 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Klesiewicz Gabriel 3E Fizyka W17 Stanisławczyk Jolanta  
6 Klesiewicz Gabriel 3S Pracownia elektrotechniki i elektroniki W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Klesiewicz Gabriel 3S Pracownia elektrotechniki i elektroniki S32 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Klesiewicz Gabriel 1PS|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki S32 Uczniowie przychodzą później  
6 Krzyszkowski Robert 1TZ Religia 05 Uczniowie przychodzą później  
7 Krzyszkowski Robert 1MY Religia 11 Pietras Wojciech  
1 Kubas Kinga 2H|p1 Badanie maszyn i urządzeń elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
2 Kubas Kinga 2H|p1 Badanie maszyn i urządzeń elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
3 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
4 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
5 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
6 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
1 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian  
6 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Kręc Agnieszka  
5 Sosnowski Sławomir 1Gg Religia 05 Pasula Marek zamiast 2p
6 Sosnowski Sławomir 3P Religia 07 Janusz Agata zamiast 4rz

Klasy 4RZ i 2P wraz z opiekunami (ks. R. Krzyszkowski, ks. S. Sosnowski) o godz. 10.45 wychodzą do Oratorium św. Kingi na sesję papieską "Myśl społeczna św. Jana Pawła II". 

Klasa 2E na wycieczce.

Klasa 1MYg (24 uczniów) z opiekunem (p. T. Koźlak) o godz. 9.30 wychodzi do Kina Regis na spejcjalne pokazy filmów ekologicznych w ramach projektu Green Festival Tour eko Małopolska. 

 

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- czwartek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
6 3E/1 A.Turek-Cieśla w01
7 1Lg/2 A.Turek-Cieśla 03
8 2F/2 P. Wieciech 20
9 2P/1 P. Wieciech 20
10 1PS/2 M. Rozum 07