Zastępstwa

Okres: 16.10.2019 (śr.) - 16.10.2019 (śr.)

Dzień: 16.10.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Uczniowie przychodzą później  
2 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Uczniowie przychodzą później  
6 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
8 Klesiewicz Gabriel 3E Elektrotechnika i elektronika S30 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Klesiewicz Gabriel 3E Elektrotechnika i elektronika W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Klesiewicz Gabriel 1E Elektrotechnika i elektronika W17 Dębek Kazimierz zamiast 2E
12 Klesiewicz Gabriel 1PS|2/2 Podstawy elektrotechniki i elektroniki W17 Pasula Marek złączenie grup
3 Kubas Kinga 2H|p1 Badanie maszyn i urządzeń elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
4 Kubas Kinga 2H|p1 Pomiary elektryczne i elektroniczne - zaj. praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
4 Kubas Kinga 2H|p1 Pomiary elektryczne i elektroniczne - zaj. praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
5 Kubas Kinga 2H|p1 Pomiary elektryczne i elektroniczne - zaj. praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
6 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
7 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
8 Kubas Kinga 2H|p1 Montaż instalacji elektrycznych - zajęcia praktyczne w15 Mrugacz Franciszek  
2 Mazanek Magdalena 3S Język polski W01 Stokłosa Katarzyna  
3 Mazanek Magdalena 1Jg Język polski W01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Mazanek Magdalena 3S Język polski W01 Wołek Lidia  
5 Mazanek Magdalena 1E Język polski W01 Uczniowie przychodzą później  
6 Mazanek Magdalena 3G Język polski W01 Mroczek Danuta  
7 Mazanek Magdalena 3E Język polski W12 Teresa Koźlak zajęcia biblioteczne 
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski rozszerzony W22 Wojdan Magdalena  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Knapik Zdzisław  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G5 Kurtyka Edyta  
11 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
12 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Maksylewicz Barbara  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Maksylewicz Barbara  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara złączenie grup
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Maksylewicz Barbara złączenie grup
1 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Pławecki Andrzej  
2 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Pławecki Andrzej  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pławecki Andrzej  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pławecki Andrzej  
5 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Pławecki Andrzej  
6 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Pławecki Andrzej  
7 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Pławecki Andrzej  
7 Tarczydło Janusz 4F|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tarczydło Janusz 4L|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Tarczydło Janusz 3JM|DZ Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Zajt Sylwia 2i Podstawy przedsiębiorczości 04 Pietras Wojciech złączenie grup
6 Zubel Sławomir 4K|CH Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Zubel Sławomir 4K|CH Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Zubel Sławomir 1Eg Zajęcia z wychowawcą W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- środa

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
9 1f/1 P. Wieciech 22
10 2rt/2 M. Grabania 04
11 2rt/2 M. Grabania G1
13 2rt/2 M. Grabania 10
14 2rt/2 M. Grabania 10