Zastępstwa

Okres: 15.10.2019 (wt.) - 15.10.2019 (wt.)

Dzień: 15.10.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Bednarek Renata 2i|2/2 Witryny i aplikacje internetowe Hfit Pietras Anna złączenie grup
10 Bednarek Renata 1Gg|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Wzorek Jakub złączenie grup
11 Bednarek Renata 1Gg|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Wzorek Jakub złączenie grup
12 Bednarek Renata 1E|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Bednarek Renata 1E|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
1 Kwiatek Marcin 1J Historia 15 Uczniowie przychodzą później  
3 Kwiatek Marcin 3G Wiedza o społeczeństwie 15 Uczniowie przychodzą później  
4 Kwiatek Marcin 3JM Matematyka 15 Kadula Katarzyna zamiast 4L
5 Kwiatek Marcin 3P Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający W01 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
7 Kwiatek Marcin 1Eg Historia 10 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
9 Kwiatek Marcin 1ig Historia 12 Ryszka Ewa  
1 Mazanek Magdalena 3P Język polski 22 Uczniowie przychodzą później  
2 Mazanek Magdalena 3P Język polski 22 Uczniowie przychodzą później  
3 Mazanek Magdalena 1Jg Matematyka 05 Kadula Katarzyna zamiast 4L
6 Mazanek Magdalena 1E Język angielski 13 Kozłowski Konrad zamiast 4L
7 Mazanek Magdalena 1Fg Język polski W01 Uczniowie przychodzą później  
6 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Nowak Anna  
7 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Pietras Anna  
9 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 01 Frasik Barbara  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy 02 Wojdan Magdalena  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Bieżychudek Joanna  
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Język niemiecki 20 Rozum Monika złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Kręc Agnieszka  
6 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Nowak Anna złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Uczniowie przychodzą później  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Uczniowie przychodzą później  
3 Turek-Cieśla Anna 3i|2/2 Język niemiecki 02 Uczniowie przychodzą później  
4 Turek-Cieśla Anna 3i Zajęcia z wychowawcą 02 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Turek-Cieśla Anna 4P Język niemiecki 02 Morawiec Agnieszka  
6 Turek-Cieśla Anna 1MYg|2/2 Język niemiecki WY Morawiec Agnieszka zamiast 4L
7 Turek-Cieśla Anna 1Jg|1/2 Język niemiecki rozszerzony 11 Rozum Monika  
8 Turek-Cieśla Anna 1A|2/2 Wychowanie fizyczne 11 Gryglewski Stanisław złączenie grup
9 Turek-Cieśla Anna 1i|2/2 Wychowanie fizyczne 11 Węgrzyn Piotr złączenie grup
10 Turek-Cieśla Anna 1F|2/2 Język angielski 11 Wieciech Paweł złączenie grup

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- wtorek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 3RT A.Olesińska 13
8 1F/2 P. Wieciech G1
12 2RT/1 P. Wieciech 10
14 1F P. Wieciech 09