Zastępstwa

Okres: 11.10.2019 (pt.) - 11.10.2019 (pt.)

Dzień: 11.10.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Bednarek Renata 3JM|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
1 Bednarek Renata 3K|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
2 Bednarek Renata 3JM|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
2 Bednarek Renata 3K|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
4 Bednarek Renata 2i|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
5 Bednarek Renata 2i|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
6 Bednarek Renata 1Jg|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Bednarek Renata 2H|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
3 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
4 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka G1 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 13 Studzińska-Wnęk Paulina  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka rozszerzona 20 Duda-Przewrocka Maria  
9 Latocha Damian 1Kg Zajęcia z wychowawcą 04 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Latocha Damian 2K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Pietras Anna złączenie grup
12 Latocha Damian 2K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Firlet Andrzej złączenie grup
13 Latocha Damian 2K|1/2 Podstawy poligrafii 19 Firlet Andrzej złączenie grup
14 Latocha Damian 2K|1/2 Projektowanie graficzne 19 Firlet Andrzej złączenie grup
5 Makarewicz Romuald 4i|1/2 Administracja bazami danych W11 Kubas Kinga złączenie grup
6 Makarewicz Romuald 4i|1/2 Administracja bazami danych 06 Kubas Kinga złączenie grup
13 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Mikołajczyk Ludmiła 3K Zajęcia z wychowawcą 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Nowak Anna złączenie grup
9 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 17 Nowak Anna złączenie grup
10 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 17 Nowak Anna złączenie grup
11 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 17 Pietras Anna  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Buś-Bidas Agnieszka  
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Pajor Katarzyna 2L Język angielski 01 Kurtyka Edyta  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Grabania Marta zamiast lekcji 14
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Pałka Dominik 3L|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
4 Pałka Dominik 3L|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne 16 Buś-Bidas Agnieszka złączenie grup
5 Pałka Dominik 4L Język angielski S32 Frasik Barbara  
6 Pałka Dominik 3RT|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne 02 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pałka Dominik 4L Planowanie przepływów zasobów i informacji 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Pałka Dominik 2RT|2/2 Język niemiecki 16 Rozum Monika  
10 Pałka Dominik 2RT|2/2 Laboratorium magazynowo-spedycyjne 10 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
3 Piątek Janusz 3RT|1/2 Wychowanie fizyczne 04 Pietras Wojciech złączenie grup
4 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne Hfit Tarczydło Janusz złączenie grup
5 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Tarczydło Janusz złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Język angielski G4 Wojdan Magdalena złączenie grup
6 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Język angielski G4 Wieciech Paweł złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii 18 Bednarska Zofia  
10 Radna Monika 2P|2/2 Język angielski 13 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Radna Monika 1K|1/2 Język angielski 13 Kozłowski Konrad  
1 Satoła-Śliwa Barbara 3L|2/2 Język angielski 10 Wieciech Paweł złączenie grup
2 Satoła-Śliwa Barbara 1Jg|2/2 Język angielski 10 Uczniowie przychodzą później  
3 Satoła-Śliwa Barbara 1Jg|2/2 Język angielski 10 Plewa Justyna złączenie grup

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- piątek

zamiana sal lekcyjnych- piątek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 3K L. Mikołajczyk 02
8 2f/2 P. Wieciech 02
9 2f/2 P. Wieciech 15
10 2L K. Pajor G1
11 2L K. Pajor 07

 

O godz. 11.50 w sali nr 02 odbędzie się obowiązkowe zebranie trójek klasowych i przedstawicieli SU.