Zastępstwa

Okres: 09.10.2019 (śr.) - 09.10.2019 (śr.)

Dzień: 09.10.2019 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Uczniowie przychodzą później  
2 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Uczniowie przychodzą później  
6 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
5 Jagielska Justyna 1J Matematyka 15 Kadula Katarzyna  
7 Jagielska Justyna 1L Matematyka G2 Węgrzyn Małgorzata  
8 Jagielska Justyna 1L Matematyka G2 Węgrzyn Małgorzata  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 21 Studzińska-Wnęk Paulina  
2 Kierepka Izabela 3H Wychowanie fizyczne H2 Węgrzyn Kinga  
3 Kierepka Izabela 3H Wychowanie fizyczne H1 Węgrzyn Kinga  
4 Kierepka Izabela 3A|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Tarczydło Janusz  
5 Kierepka Izabela 3A|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Tarczydło Janusz  
6 Kierepka Izabela 3E|1/2 Język angielski 12 Kurtyka Edyta złączenie grup
7 Kierepka Izabela 4E Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Latocha Damian 3K|2/2 Przygotowanie do druku 17 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
5 Latocha Damian 3K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 17 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
7 Latocha Damian 2K|1/2 Podstawy poligrafii 17 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
8 Latocha Damian 2K|2/2 Cyfrowe technologie graficzne 17 Duda Rafał złączenie grup
10 Latocha Damian 2RT|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Pietras Anna  
11 Latocha Damian 2RT|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Pietras Anna  
10 Maksylewicz Barbara 1L Zabezpieczenie majątku G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
13 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1Lg|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski rozszerzony W22 Wojdan Magdalena  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Knapik Zdzisław  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G5 Kurtyka Edyta  
11 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
12 Mikulska-Szewczyk Joanna 1Fg|2/2 Język angielski 12 Plewa Justyna  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 20 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 13 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Piątek Janusz 3A|1/2 Wychowanie fizyczne H3 Tarczydło Janusz złączenie grup
5 Piątek Janusz 3A|1/2 Wychowanie fizyczne H3 Tarczydło Janusz złączenie grup
6 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne Hfit Konieczna Ewa złączenie grup
7 Piątek Janusz 4L|CH Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Pławecki Andrzej  
2 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Pławecki Andrzej  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pławecki Andrzej  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Pławecki Andrzej  
5 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Wójcik Roland  
6 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Rachwał Agnieszka 3RT|2/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Wójcik Roland  

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- środa

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
9 1f/1 P. Wieciech 22
10 2rt/2 M. Grabania 04
11 2rt/2 M. Grabania G1
13 2rt/2 M. Grabania 10
14 2rt/2 M. Grabania 10