Zastępstwa

Okres: 08.10.2019 (wt.) - 08.10.2019 (wt.)

Dzień: 08.10.2019 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Balicki Jan 1PS|1/2 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
2 Balicki Jan 1PS|1/2 Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
3 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Florek Roma 2MY|i2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
6 Jagielska Justyna 1L Matematyka rozszerzona 14 Węgrzyn Małgorzata  
8 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka G1 Woda Ewa  
9 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka G1 Woda Ewa  
1 Kierepka Izabela 3H Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
2 Kierepka Izabela 3E|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Zubel Sławomir złączenie grup 
3 Kierepka Izabela 3E|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Zubel Sławomir złączenie grup 
4 Kierepka Izabela 3H Zajęcia z wychowawcą 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Kierepka Izabela 3A|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Piątek Janusz złączenie grup
6 Kierepka Izabela 4E Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Kierepka Izabela 4E Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Latocha Damian 3K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 12 Bieżychudek Joanna zamiast 1J
4 Latocha Damian 3K|2/2 Projektowanie graficzne W9 Nowak Anna złączenie grup
5 Latocha Damian 3K|2/2 Projektowanie graficzne W9 Nowak Anna złączenie grup
6 Latocha Damian 3K|1/2 Projektowanie graficzne W9 Nowak Anna  
7 Latocha Damian 3K|1/2 Projektowanie graficzne W9 Kręc Agnieszka  
8 Latocha Damian 2K|1/2 Podstawy poligrafii W9 Mikołajczyk Ludmiła  
9 Latocha Damian 1Ag|1/2 Informatyka W9 Bednarska Zofia złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy 02 Wojdan Magdalena  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Bieżychudek Joanna  
4 Morawiec Agnieszka 3G|1/2 Język niemiecki branżowy - gddd 09 Gąsiorek Bernadetta zamiast 1MY
6 Morawiec Agnieszka 4L|1/2 Język angielski 07 Kozłowski Konrad złączenie grup
8 Morawiec Agnieszka 2K|2/2 Język angielski 07 Kozłowski Konrad zamiast 1TZ/1
9 Morawiec Agnieszka 1Hg|1/2 Język niemiecki branżowy - gddd S24 Gaik Wacław złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Pałka Dominik złączenie grup
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Piotrowicz Krzysztof 1MYg Geografia G1 Uczniowie przychodzą później  
1 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne 12 Bieżychudek Joanna zamiast 1J, złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
6 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Pietras Anna  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Satoła-Śliwa Barbara zamiast 1TZ/2
3 Stokłosa Katarzyna 4i Język polski G3 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Stokłosa Katarzyna 3RT Matematyka G3 Migdas Ewa zamiast 1MY
6 Stokłosa Katarzyna 3RT Matematyka G3 Migdas Ewa zamiast 1MY
7 Stokłosa Katarzyna 2i Język polski G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
1 Struzik Kinga 2J|1/2 Język niemiecki 11 Frasik Barbara złączenie grup
2 Struzik Kinga 2J|1/2 Język niemiecki 11 Frasik Barbara złączenie grup
4 Struzik Kinga 3G|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd 09 Gąsiorek Bernadetta zamiast 1MY, złączenie grup
6 Struzik Kinga 3K|2/2 Język niemiecki 11 Wszołek-Wojnicka Anna zamiast 1J
7 Struzik Kinga 3K|2/2 Język niemiecki G6 Rozum Monika  
5 Wołek Lidia 1MYg Język polski 08 Mazanek Magdalena  

O godz. 9.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się konkurs j. angielskiego- Tricky Vocabulary.

Uczniowie, którzy będą uczestniczyć w wycieczce na Litwę muszą obligatoryjnie posiadać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, tzw. EKUZ.

Klasy 1TZ, 1J, 1MY na wycieczce. 

 

Msza święta odpustowa dla ZS Nr 1 w  Bazylice św. Mikołaja odbędzie się o godz. 11.00: 

Lp. KLASA OPIEKUN
 1 2MY J. Tarczydło
2J J. Wzorek
3JM ks. M. Żuchowski
3P M. Kwiatek
1MYg K. Kubas
4E A.Wszołek-Wojnicka
1E G. Klesiewicz
2S K. Mirochna
3A J. Piątek
10  4K L. Mikołajczyk
11  3K A.Nowak
12  3I J. Jeziorek, J. Wiśniewski
13  4I Z. Bednarska
14  3RT E. Migdas
15  4P A.Turek-Cieśla

 wyjście po lekcji 4, godz. 10.45

 

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- wtorek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
7 3RT A.Olesińska 13
8 1F/2 P. Wieciech G1
12 2RT/1 P. Wieciech 10
14 1F P. Wieciech 09