Zastępstwa

Okres: 07.10.2019 (pon.) - 07.10.2019 (pon.)

Dzień: 07.10.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Balicki Jan 2P Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
2 Balicki Jan 2P Podstawy konstrukcji maszyn W22 Uczniowie przychodzą później  
11 Florek Roma 2RT|2/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
12 Florek Roma 2RT|2/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
2 Jagielska Justyna 1J Matematyka 21 Kadula Katarzyna  
3 Jagielska Justyna 1J Matematyka 21 Kadula Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka 21 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1E Matematyka 21 Wojtyna Katarzyna  
10 Jagielska Justyna 1E Matematyka 21 Wojtyna Katarzyna  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria  
12 Jagielska Justyna 1PS Matematyka 20 Duda-Przewrocka Maria  
10 Latocha Damian 2K|1/2 Projektowanie graficzne G4 Wawszczak Marek złączenie grup
11 Latocha Damian 1K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Wawszczak Marek złączenie grup
12 Latocha Damian 1K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Firlet Andrzej złączenie grup
13 Latocha Damian 1Kg|1/2 Informatyka G4 Firlet Andrzej złączenie grup
14 Latocha Damian 1Kg|1/2 Informatyka G4 Firlet Andrzej złączenie grup
1 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Nowak Anna złączenie grup
2 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Nowak Anna złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Nowak Anna złączenie grup
4 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Nowak Anna złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Frasik Barbara złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna złączenie grup
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G6 Knapik Zdzisław  
9 Mikulska-Szewczyk Joanna 2i|1/2 Język obcy zawodowy W01 Knapik Zdzisław złączenie grup
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
11 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 1TZ|1/2 Organizowanie pracy magazynu 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Bednarska Zofia  
2 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Bednarska Zofia  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Bednarska Zofia  
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Bednarska Zofia  
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Duda Rafał  
6 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Nowak Anna  
7 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
8 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup

Uczniowie, którzy będą uczestniczyć w wycieczce na Litwę muszą obligatoryjnie posiadać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, tzw. EKUZ.

Szkolny Klub Debat Oxfordzkich odbędzie się w godz. 12.40-14.40 w czytelni (uczestniczą obowiązkowo zapisani uczniowie z klas 2my, 2j, 1j, 1Jg, 1my)

 Nowoczesna bankowość- szkolenie dla klas 4P, 4S, 4K, 4i, 4E, 2MY, 1G odbędzie się w świetlicy szkolnej o godz. 11.00

 

Od 07 października do odwołania klasa 1Lg wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 1.

zamiana sal lekcyjnych- poniedziałek

nr lekcji klasa nauczyciel sala zastępcza
8 3rt/2 B. Satoła-Śliwa s28
9 1a/2 B. Frasik G1
10 1a/2 B. Frasik G1
11 1L A.Buś-Bidas 16
12 2h ks. S. Sosnowski 07