Zastępstwa

Okres: 04.10.2019 (pt.) - 04.10.2019 (pt.)

Dzień: 04.10.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
4 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Stanisławczyk Jolanta złączenie grup
1 Gawęda - Malaca Agnieszka 2A|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
1 Gawęda - Malaca Agnieszka 2G|CH Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
2 Gawęda - Malaca Agnieszka 2A|2/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
2 Gawęda - Malaca Agnieszka 2G|CH Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
3 Gawęda - Malaca Agnieszka 2A|2/2 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
3 Gawęda - Malaca Agnieszka 2G|CH Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
4 Gawęda - Malaca Agnieszka 3i Wychowanie fizyczne Hsq1 Zubel Sławomir  
5 Gawęda - Malaca Agnieszka 3P Wychowanie fizyczne Hsil Zubel Sławomir  
6 Gawęda - Malaca Agnieszka 3P Wychowanie fizyczne Hsq1 Zubel Sławomir  
8 Gawęda - Malaca Agnieszka 1F|2/3 Wychowanie fizyczne H1 Węgrzyn Kinga złączenie grup
9 Gawęda - Malaca Agnieszka 2A|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka W01 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 13 Studzińska-Wnęk Paulina  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka rozszerzona 20 Duda-Przewrocka Maria  
1 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W8 Jeziorek Jarosław  
2 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W8 Jeziorek Jarosław złączenie grup
3 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Jeziorek Jarosław złączenie grup
4 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Jeziorek Jarosław złączenie grup
5 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych 06 Makarewicz Romuald złączenie grup
6 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych 06 Makarewicz Romuald złączenie grup
7 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych 06 Bednarska Zofia złączenie grup
8 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych 06 Bednarska Zofia złączenie grup
13 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik złączenie grup
14 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Pałka Dominik złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
8 Nowak Anna 2K|1/2 Drukowanie cyfrowe W9 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
9 Nowak Anna 2K|1/2 Przygotowanie do druku W9 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
10 Nowak Anna 2K|1/2 Przygotowanie do druku W9 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
11 Nowak Anna 1Kg|1/2 Język angielski 12 Pobiedacz-Mucha Joanna złączenie grup
12 Nowak Anna 1Kg|1/2 Modelowanie 3D W9 Mikołajczyk Ludmiła  
13 Nowak Anna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D W9 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
14 Nowak Anna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D W9 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
3 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
4 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 2L Matematyka 01 Studzińska-Wnęk Paulina  
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Pałka Dominik  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Pałka Dominik  
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Pałka Dominik  
3 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Wiśniewski Jarosław złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Język angielski G4 Wojdan Magdalena złączenie grup
6 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Język angielski 01 Wieciech Paweł złączenie grup
7 Rachwał Agnieszka 4RZ|2/2 Drukowanie cyfrowe G4 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii 18 Bednarska Zofia  
1 Węgrzyn Piotr 3F|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
1 Węgrzyn Piotr 3K|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
2 Węgrzyn Piotr 3F|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
2 Węgrzyn Piotr 3K|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
3 Węgrzyn Piotr 4S Matematyka G6 Woda Ewa  
4 Węgrzyn Piotr 4S Wychowanie fizyczne Hsil Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Węgrzyn Piotr 1i|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  
9 Węgrzyn Piotr 2L|DZ Wychowanie fizyczne Hsq1 Węgrzyn Kinga złączenie grup
1 Wzorek Jakub 3F|CH Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie przychodzą później  
2 Wzorek Jakub 3F|CH Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie przychodzą później  
3 Wzorek Jakub 2G|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
5 Wzorek Jakub 4RZ Zajęcia z wychowawcą 20 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Wzorek Jakub 1Jg|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Wzorek Jakub 4RZ|1/2 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Wzorek Jakub 4RZ|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq2 Uczniowie zwolnieni do domu  

Uczniowie, którzy będą uczestniczyć w wycieczce na Litwę muszą obligatoryjnie posiadać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotego, tzw EKUZ.

Olimpiada Logistyczna rozpocznie się o godz. 11.00. Uczniowie klasy 3L piszą w sali G4, reszta uczestników proszona jest o podejście do świetlicy.