Zastępstwa

Okres: 03.10.2019 (czw.) - 03.10.2019 (czw.)

Dzień: 03.10.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Bukowiec Anna 2J Matematyka 08 Węgrzyn Małgorzata  
4 Florek Roma 3JM Język niemiecki 08 Struzik Kinga  
6 Florek Roma 2MY|i2 Matematyka 08 Kadula Katarzyna  
2 Gawęda - Malaca Agnieszka 3i Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
3 Gawęda - Malaca Agnieszka 3i Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
4 Gawęda - Malaca Agnieszka 3P Wychowanie fizyczne H3 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
5 Gawęda - Malaca Agnieszka 3RT|2/2 Wychowanie fizyczne Hsil Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Gawęda - Malaca Agnieszka 1L|DZ Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  
7 Gawęda - Malaca Agnieszka 1L|DZ Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
7 Jagielska Justyna 1E Matematyka rozszerzona G2 Wojtyna Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka rozszerzona 20 Woda Ewa  
7 Kubas Kinga 2E Zajęcia z wychowawcą 02 Uczniowie przychodzą później  
11 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Język angielski 08 Plewa Justyna złączenie grup
12 Maksylewicz Barbara 1Lg Zabezpieczenie majątku 08 Koźlak Teresa zajęcia bibilioteczne
13 Maksylewicz Barbara 1TZ|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 1TZ|1/2 Pracownia przechowywania zapasów 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna  
5 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Pałka Dominik złączenie grup
1 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 4K|1/2 Drukowanie cyfrowe G4 Mikołajczyk Ludmiła złączenie grup
5 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian  
6 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Pietras Anna  
13 Sudoł Aleksander 1i|2/2 Przygotowanie stanowiska komputerowego dopracy 06 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Sudoł Aleksander 1i|2/2 Przygotowanie stanowiska komputerowego dopracy 06 Uczniowie zwolnieni do domu