Zastępstwa

Okres: 01.10.2019 (wt.) - 01.10.2019 (wt.)


Dzień: 01.10.2019 (wt.)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
8 Czech Alina 2L|1/2 Język angielski 12 Kurtyka Edyta złączenie grup
13 Duda Rafał 1Hg|2/2 Informatyka 12 Grabias Anna zamiast 1Kg
14 Duda Rafał 1G|2/2 Informatyka 18 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Duda-Przewrocka Maria 3H Matematyka W01 Mazanek Magdalena zamiast 1Jg
3 Florek Roma 2MY|2/2 Geografia rozszerzona 08 Stanisławczyk Jolanta złaczenie grup
4 Florek Roma 2MY|2/2 Geografia rozszerzona 08 Stanisławczyk Jolanta złączenie grup
6 Gorczyński Daniel 3G Religia G1 Lis-Błąkała Kamila zamiast 1MYg
7 Gorczyński Daniel 3G Religia G1 Mirochna Kinga zamiast 1Lg
8 Gorczyński Daniel 3K Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Gorczyński Daniel 1A Religia 05 Migdas Ewa zamiast 1Fg
5 Hudyba Kinga 3F Matematyka 21 Plewa Justyna zamiast 1Jg
6 Hudyba Kinga 3F Język angielski 21 Plewa Justyna zamiast 1Jg
7 Hudyba Kinga 1K Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
8 Hudyba Kinga 1K Matematyka 21 Migdas Ewa zamiast 1Ig
6 Jagielska Justyna 1L Matematyka rozszerzona 14 Węgrzyn Małgorzata  
2 Kręc Agnieszka 4RZ|2/2 Informatyka rozszerzona W8 Uczniowie przychodzą później  
3 Kręc Agnieszka 1PS Historia W22 Żuchowski Mirosław  
4 Kręc Agnieszka 1PS Historia W12 Pietras Wojciech zamiast 1Jg
1 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W11 Jeziorek Jarosław  
2 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W11 Jeziorek Jarosław  
3 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Jeziorek Jarosław  
4 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Jeziorek Jarosław  
5 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Bednarska Zofia  


6 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Bednarska Zofia  
7 Kubas Kinga 3F|2/2 Systemy baz danych W8 Nowak Anna  
8 Kubas Kinga 3F|2/2 Systemy baz danych W8 Nowak Anna  
3 Latocha Damian 3K|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące W9 Rachwał Agnieszka złączenie grup
4 Latocha Damian 3K|2/2 Projektowanie graficzne W9 Nowak Anna złączenie grup
5 Latocha Damian 3K|2/2 Projektowanie graficzne W9 Nowak Anna złączenie grup
6 Latocha Damian 3K|1/2 Projektowanie graficzne 11 Struzik Kinga złączenie grup
7 Latocha Damian 3K|1/2 Projektowanie graficzne W9 Struzik Kinga złączenie grup
8 Latocha Damian 2K|1/2 Podstawy poligrafii G2 Janusz Agata zamiast 1Kg
9 Latocha Damian 1Ag|1/2 Informatyka W9 Bednarska Zofia złączenie grup
10 Maksylewicz Barbara 2RT|2/2 Gospodarka magazynowa 10 Buś-Bidas Agnieszka  
11 Maksylewicz Barbara 2RT|2/2 Gospodarka magazynowa 10 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Mikołajczyk Ludmiła 3K|2/2 Cyfrowe technologie graficzne 19 Rachwał Agnieszka złączenie grup
2 Mikołajczyk Ludmiła 3K|2/2 Cyfrowe technologie graficzne 19 Rachwał Agnieszka złączenie grup
3 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
4 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Piątek Janusz złączenie grup
5 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Rachwał Agnieszka złączenie grup
6 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Rachwał Agnieszka złączenie grup
7 Mikołajczyk Ludmiła 4K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Bednarska Zofia zamiast 1MYg
9 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Machowska-Koczur Katarzyna złączenie grup
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 01 Frasik Barbara  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy 02 Wojdan Magdalena  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski W12 Bieżychudek Joanna  


2 Morawiec Agnieszka 3RT|2/2 Język niemiecki 07 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
3 Morawiec Agnieszka 4S Język niemiecki 07 Frasik Barbara  
4 Morawiec Agnieszka 3G|1/2

Język niemiecki branżowy

- gddd

11 Struzik Kinga złączenie grup
6 Morawiec Agnieszka 4L|1/2 Język niemiecki 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Morawiec Agnieszka 1MY|1/2 Język niemiecki 07 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Morawiec Agnieszka 2K|2/2 Język niemiecki G2 Janusz Agata zamiast 1Kg
9 Morawiec Agnieszka 1Hg|1/2

Język niemiecki branżowy

- gddd

S24 Gaik Wacław złączenie grup
6 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Satoła-Śliwa Barbara zamiast 1Jg
7 Pajor Katarzyna 3L|2/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne G5 Mazanek Magdalena zamiast 1fg
8 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Lis Marcin zamiast 1PSg
9 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów G5 Famielec Andrzej zamiast 1PSg
12 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 07 Buś-Bidas Agnieszka  

1

Pałka Dominik

4L

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

16

Uczniowie przychodzą później  

2

Pałka Dominik

3RT|1/2

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

16

Koźlak Teresa

zajęcia biblioteczne

3 Pałka Dominik 3RT|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne W12 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne

4

Pałka Dominik

3L

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

04

Frasik Barbara

 

5

Pałka Dominik

4L

Logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych

16

Wołek Lidia

zamiast 1MYg

6 Pałka Dominik 3L|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne 16 Satoła-Śliwa Barbara złączenie grup


7 Pałka Dominik 3L|1/2 Laboratorium transportowo-spedycyjne 16 Mazanek Magdalena złączenie grup
8 Pałka Dominik 1L|1/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów 04 Lis Marcin złączenie grup
9 Pałka Dominik 1L|1/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów 04 Famielec Andrzej złączenie grup
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Bieżychudek Joanna złączenie grup
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Świątek Małgorzata 1A Edukacja dla bezpieczeństwa 07 Uczniowie przychodzą później  
6 Świątek Małgorzata 1G Edukacja dla bezpieczeństwa W22 Uczniowie przychodzą później  
7 Świątek Małgorzata 1L Edukacja dla bezpieczeństwa W22 Turek-Cieśla Anna zamiast 1Jg
9 Świątek Małgorzata 1K Edukacja dla bezpieczeństwa 22 Janusz Agata zamiast 1Kg
11 Świątek Małgorzata 1TZ Edukacja dla bezpieczeństwa 21 Gryglewski Stanisław zamiast 1Lg
8 Węgrzyn Kinga 1G|DZ Wychowanie fizyczne Hfit Piątek Janusz złączenie grup
9 Węgrzyn Kinga 1G|DZ Wychowanie fizyczne H2 Piątek Janusz złączenie grup
6 Wieciech Paweł 2F|1/2 Język obcy zawodowy 01 Wojdan Magdalena złączenie grup
7 Wieciech Paweł 4K|1/2 Język angielski G7 Mroczek Danuta zamiast 1Ig
8 Wieciech Paweł 1F|2/2 Język angielski 01 Bednarska Zofia złączenie grup
10 Wieciech Paweł 1F|1/2 Język angielski 01 Turek-Cieśla Anna złączenie grup
11 Wieciech Paweł 2RT|1/2 Język angielski 01 Sudoł Aleksander zamiast 1Ig
12 Wieciech Paweł 2RT|1/2 Język angielski 01 Sudoł Aleksander zamiast 1Ig
14 Wieciech Paweł 1F Zajęcia z wychowawcą 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Wójcik Roland 2i|2/2 Sieci komputerowe W9 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Wójcik Roland 2i|2/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi W9 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Wójcik Roland 2i|2/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi W9 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Zajt Sylwia 2F Podstawy przedsiębiorczości 04 Uczniowie przychodzą później  


klasy: 1Jg, 1MYg, 1Fg, 1ig, 1Kg, 1Lg, 1PSg + klasy szkoły branżowej w niepełnym składzie na wycieczce