Zastępstwa

Okres: 30.09.2019 (pon.) - 30.09.2019 (pon.)

Dzień: 30.09.2019 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
11 Florek Roma 2RT|2/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
12 Florek Roma 2RT|2/2 Geografia rozszerzona 08 Kociołek Ewa  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka 21 Hudyba Kinga  
4 Kadula Katarzyna 2MY Wychowanie fizyczne 21 Węgrzyn Kinga  
5 Kadula Katarzyna 2F Matematyka 21 Uczniowie przychodzą później  
6 Kadula Katarzyna 2MY Matematyka G2 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Kadula Katarzyna 2E Matematyka rozszerzona G2 Konieczna Ewa zamiast 1K
1 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych W9 Makarewicz Romuald złączenie grup
2 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych W9 Makarewicz Romuald złączenie grup
3 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych 02 Kozłowski Konrad  
4 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Makarewicz Romuald  
5 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Jeziorek Jarosław złączenie grup
6 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych 18 Jeziorek Jarosław złączenie grup
7 Kubas Kinga 3i|2/2 Systemy baz danych W8 Nowak Anna złączenie grup
8 Kubas Kinga 3i|2/2 Systemy baz danych W11 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Kurtyka Edyta 3G|2/2 Język angielski 08 Konieczna Ewa  
5 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski G6 Uczniowie przychodzą później  
6 Kurtyka Edyta 2L|1/2 Język angielski W22 Uczniowie przychodzą później  
7 Kurtyka Edyta 2L Zajęcia z wychowawcą 10 Uczniowie przychodzą później  
11 Lis-Błąkała Kamila 1Kg|1/2 Język niemiecki W8 Kręc Agnieszka złączenie grup
9 Machowska-Koczur Katarzyna 3RT|2/2 Podstawy poligrafii 19 Duda Rafał zamiast 1Eg
11 Machowska-Koczur Katarzyna 2RT|1/2 Przygotowanie do druku 19 Latocha Damian zamiast 1K
12 Machowska-Koczur Katarzyna 2RT|1/2 Przygotowanie do druku 19 Latocha Damian zamiast 1K
4 Mazanek Magdalena 3A Język polski G3 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Mazanek Magdalena 1Jg Język polski G3 Świątek Małgorzata zamiast 1J
6 Mazanek Magdalena 1Jg Język polski G3 Kozłowski Konrad zamiast 1E
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski G5 Frasik Barbara złączenie grup
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski G6 Knapik Zdzisław  
9 Mikulska-Szewczyk Joanna 2i|1/2 Język obcy zawodowy W01 Knapik Zdzisław  
2 Mirochna Kinga 1Jg Fizyka 13 Uczniowie przychodzą później  
3 Mirochna Kinga 3A Fizyka w technice - gddd 13 Szczurek Marzena zajęcia biblioteczne
5 Mirochna Kinga 2E Fizyka rozszerzona 13 Tarczydło Janusz zamiast 1E
6 Mirochna Kinga 3S Fizyka rozszerzona 13 Tarczydło Janusz zamiast 1E
7 Mirochna Kinga 1Fg Fizyka 13 Uczniowie przychodzą później  
8 Mirochna Kinga 1Kg Fizyka 13 Uczniowie przychodzą później  
1 Morawiec Agnieszka 3JM|2/2 Język niemiecki 11 Piotrowicz Krzysztof zamiast 1MY
1 Olesińska Anna 3S Zajęcia z wychowawcą G2 Uczniowie przychodzą później  
2 Olesińska Anna 3S Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający G2 Uczniowie przychodzą później  
3 Olesińska Anna 3H Wiedza o społeczeństwie G2 Uczniowie przychodzą później  
6 Olesińska Anna 4P Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający S30 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Olesińska Anna 2P Wiedza o społeczeństwie S30 Węgrzyn Kinga zamiast 1F
8 Olesińska Anna 1Fg Historia 09 Konieczna Ewa zamiast 1K
9 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
10 Pajor Katarzyna 1Lg|2/2 Pracownia przyjmowania i wydawania zapasów WY Pałka Dominik złączenie grup
13 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
14 Pajor Katarzyna 2RT|2/2 Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Buś-Bidas Agnieszka  
1 Pietras Wojciech 3G|2/3 Działalność gospodarcza 08 Uczniowie przychodzą później  
1 Pietras Wojciech 3G|3/3 Działalność gospodarcza 08 Uczniowie przychodzą później  
3 Pietras Wojciech 3RT|2/2 Działalność gospodarcza 08 Uczniowie przychodzą później  
4 Pietras Wojciech 4E Działalność gospodarcza 04 Gąsiorek Bernadetta zamiast 1MY
5 Pietras Wojciech 3A Działalność gospodarcza 08 Buś-Bidas Agnieszka zamiast 1L
6 Pietras Wojciech 2RT Podstawy przedsiębiorczości 04 Uczniowie przychodzą później  
7 Pietras Wojciech 2i Działalność gospodarcza 04 Janusz Agata zamiast 1L
8 Pietras Wojciech 3K Działalność gospodarcza 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Plewa Justyna 3JM|2/2 Język angielski 01 Piotrowicz Krzysztof złączenie grup
3 Plewa Justyna 3JM|2/2 Wychowanie fizyczne 01 Węgrzyn Kinga  
4 Plewa Justyna 4i|1/2 Język angielski W11 Makarewicz Romuald złączenie grup
7 Plewa Justyna 3A|1/2 Język angielski G5 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg Zajęcia z wychowawcą 07 Wojtyna Katarzyna zamiast 1Eg
13 Pobiedacz-Mucha Joanna 1ig|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Gg|1/2 Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki W29 Bieżychudek Joanna zamiast 1J
2 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Język angielski 12 Piotrowicz Krzysztof  
3 Satoła-Śliwa Barbara 3JM|1/2 Wychowanie fizyczne 12 Węgrzyn Kinga złączenie grup
4 Satoła-Śliwa Barbara 3L|2/2 Język angielski WY Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Satoła-Śliwa Barbara 2MY|1/2 Język angielski 20 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Satoła-Śliwa Barbara 3RT Zajęcia z wychowawcą 05 Nowak Anna  
7 Satoła-Śliwa Barbara 3RT|2/2 Język angielski G7 Bieżychudek Joanna zamiast 1MY
8 Satoła-Śliwa Barbara 3RT|2/2 Język angielski 01 Tarczydło Janusz zamiast 1K
1 Stanisławczyk Jolanta 4S Fizyka rozszerzona 14 Uczniowie przychodzą później  
2 Stanisławczyk Jolanta 4E Fizyka rozszerzona 14 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
4 Stanisławczyk Jolanta 1MYg Fizyka 14 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
5 Stanisławczyk Jolanta 4P Zajęcia z wychowawcą 14 Piotrowicz Krzysztof zamiast 1J
6 Stanisławczyk Jolanta 1Ag Fizyka 14 Uczniowie przychodzą później  
7 Stokłosa Katarzyna 1Gg Język polski 07 Knapik Zdzisław zamiast 1PS
3 Struzik Kinga 4i|1/2 Język niemiecki 02 Kozłowski Konrad złączenie grup
4 Struzik Kinga 3L|1/2 Język niemiecki 11 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Struzik Kinga 2J|1/2 Język niemiecki 11 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Wątroba Iwona 1Jg Wiedza o kulturze W17 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Wątroba Iwona 2P Język polski W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
4 Wieciech Paweł 3G|1/2 Język angielski 02 Konieczna Ewa złączenie grup
5 Wieciech Paweł 3L|1/2 Język angielski 02 Czech Alina złączenie grup
6 Wieciech Paweł 4RZ|1/2 Język angielski 02 Czech Alina  
5 Wojdan Magdalena 3H Język angielski 12 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Wojdan Magdalena 4RZ|2/2 Język angielski 12 Czech Alina złączenie grup
7 Wojdan Magdalena 4RZ|2/2 Język angielski 12 Czech Alina złączenie grup
8 Wojdan Magdalena 4L|1/2 Język angielski G5 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Wojdan Magdalena 1G|1/2 Język angielski 12 Turek-Cieśla Anna złączenie grup
2 Wołek Lidia 3i Język polski 07 Uczniowie przychodzą później  
3 Wołek Lidia 4P Wychowanie fizyczne 07 Tarczydło Janusz  
4 Wołek Lidia 4P Wychowanie fizyczne 07 Tarczydło Janusz  
5 Wołek Lidia 4L Język polski 07 Duda Rafał  
6 Wołek Lidia 4L Język polski 07 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
7 Wołek Lidia 2RT Język polski 22 Duda-Przewrocka Maria zamiast 1i
8 Wołek Lidia 2RT Język polski 22 Rożnowska Monika zamiast 1L
3 Zagórska-Kunat Monika 4K Język polski 16 Uczniowie przychodzą później  
4 Zagórska-Kunat Monika 4K Język polski 16 Uczniowie przychodzą później  
7 Zagórska-Kunat Monika 2K Język polski 01 Radna Monika zamiast 1E
8 Zagórska-Kunat Monika 2K Język polski W12 Gawęda - Malaca Agnieszka zamiast 1F
3 Zajt Sylwia 2MY Zajęcia z wychowawcą 04 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Zajt Sylwia 1G Podstawy przedsiębiorczości 04 Hudyba Kinga  
8 Zajt Sylwia 2E Podstawy przedsiębiorczości 04 Radna Monika zamiast 1Eg
9 Zajt Sylwia 1Fg Podstawy przedsiębiorczości 04 Rożnowska Monika zamiast 1F
10 Zubel Sławomir 1Fg|2/3 Wychowanie fizyczne H2 Węgrzyn Piotr złączenie grup
11 Zubel Sławomir 2F|2/3 Wychowanie fizyczne Hsil Wójcik Roland zamiast 1i
12 Zubel Sławomir 2F|2/3 Wychowanie fizyczne Hsil Wójcik Roland zamiast 1i
13 Zubel Sławomir 2H|1/2 Wychowanie fizyczne H3 Stańdo Agnieszka zamiast 1L

klasy: 1j, 1my, 1e, 1f, 1i, 1k, 1L, 1ps, 1tz, 1a, 1g, 1Eg + 1 klasy szkoły branżowej w niepełnym składzie na wycieczce