Zastępstwa

Okres: 27.09.2019 (pt.) - 27.09.2019 (pt.)

Dzień: 27.09.2019 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Pałka Dominik  
4 Florek Roma 3JM|1/2 Geografia rozszerzona 08 Pałka Dominik  
8 Jagielska Justyna 1G Matematyka W01 Hudyba Kinga  
9 Jagielska Justyna 1Hg Matematyka 13 Studzińska-Wnęk Paulina  
11 Jagielska Justyna 1PS Matematyka rozszerzona 20 Duda-Przewrocka Maria  
1 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W8 Mikołajczyk Ludmiła  
2 Kubas Kinga 4F|2/2 Administracja bazami danych W8 Mikołajczyk Ludmiła  
3 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
4 Kubas Kinga 4F|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
5 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Kubas Kinga 4i|2/2 Administracja bazami danych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
7 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Mikołajczyk Ludmiła  
8 Kubas Kinga 4i|2/2 Programowanie aplikacji internetowych W11 Wiśniewski Jarosław  
4 Kwiatek Marcin 2G Historia W01 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
5 Kwiatek Marcin 2A Historia W22 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Kwiatek Marcin 2MY Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający S30 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 13 Frasik Barbara  
13 Nowak Anna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D W9 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Nowak Anna 1Kg|2/2 Modelowanie 3D W9 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 01 Pałka Dominik  
12 Pajor Katarzyna 2L Laboratorium produkcyjno-dystrybucyjne 04 Grabania Marta  
13 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Pajor Katarzyna 1L|2/2 Pracownia przechowywania zapasów 04 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
8 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Lg|1/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
11 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Język angielski W9 Nowak Anna złączenie grup
12 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Kg|2/2 Język angielski W9 Nowak Anna złączenie grup
1 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 12 Frasik Barbara złączenie grup
2 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 12 Frasik Barbara złączenie grup
3 Rozum Monika 1Gg|2/2 Język niemiecki branżowy - gddd G1 Uczniowie przychodzą później  
4 Rozum Monika 2P|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka złączenie grup
5 Rozum Monika 2P|1/2 Język niemiecki 11 Morawiec Agnieszka złączenie grup
8 Rozum Monika 1PS|1/2 Język angielski 13 Kozłowski Konrad złączenie grup
10 Rożnowska Monika 1Lg Geografia G1 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
11 Rożnowska Monika 1TZ Geografia G1 Szczurek Marzena zajęcia świetlicowe
1 Struzik Kinga 2MY|2/2 Język niemiecki 11 Czech Alina złączenie grup
2 Struzik Kinga 2MY|2/2 Język niemiecki 11 Czech Alina złączenie grup
3 Struzik Kinga 2J|1/2 Język angielski 12 Frasik Barbara złączenie grup
4 Struzik Kinga 2J|1/2 Język angielski rozszerzony 12 Frasik Barbara złączenie grup
5 Struzik Kinga 3JM|1/2 Język niemiecki rozszerzony W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Struzik Kinga 3JM|1/2 Język niemiecki rozszerzony W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Węgrzyn Piotr 3F|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
2 Węgrzyn Piotr 3F|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie przychodzą później  
3 Węgrzyn Piotr 4S Wychowanie fizyczne H1 Tarczydło Janusz  
4 Węgrzyn Piotr 4S Wychowanie fizyczne Hsil Wzorek Jakub  
7 Węgrzyn Piotr 1i|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  
9 Węgrzyn Piotr 2L|DZ Wychowanie fizyczne Hsq1 Węgrzyn Kinga złączenie grup

Świelica w godz. 8.00-14.00 oraz czytelnia w godz. 8.00-12.00 są zarezerwowane na potrzeby gry terenowej "Bochnia 1939-1945"