Zastępstwa

Okres: 26.09.2019 (czw.) - 26.09.2019 (czw.)

Dzień: 26.09.2019 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
10 Badyla Dariusz 1G|1/2 Informatyka G4 Wojdan Magdalena złączenie grup
4 Florek Roma 3JM Zajęcia z wychowawcą 08 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Florek Roma 2MY|2/2 Geografia rozszerzona 08 Pałka Dominik  
10 Grandys Marcin 1J Muzyka 22 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Grandys Marcin 1MY Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Grandys Marcin 1TZ Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Grandys Marcin 1PS Muzyka 21 Koźlak Teresa gr. 1 kończy zajęcia po lekcji 12, gr. 2- zajęcia biblioteczne
14 Grandys Marcin 1L Muzyka 21 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Jagielska Justyna 1E Matematyka rozszerzona G2 Wojtyna Katarzyna  
8 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka 20 Woda Ewa  
9 Jagielska Justyna 1Lg Matematyka 20 Woda Ewa  
7 Kubas Kinga 2E Zajęcia z wychowawcą 02 Uczniowie przychodzą później  
3 Makarewicz Romuald 4F Zajęcia z wychowawcą 09 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
10 Maksylewicz Barbara 1Lg Zabezpieczenie majątku 08 Grabania Marta zamiast 2rt
11 Maksylewicz Barbara 1L|1/2 Pracownia obsługiwania klientów i kontrahentów 08 Grabania Marta zamiast 2rt
13 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Maksylewicz Barbara 2L Gospodarka magazynowa 08 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G6 Bieżychudek Joanna  
3 Mroczek Danuta 2MY Język polski 06 Kręc Agnieszka zamiast 3F/2
4 Mroczek Danuta 2MY Język polski 06 Kręc Agnieszka zamiast 3F/2
5 Mroczek Danuta 3JM Język polski 22 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Mroczek Danuta 3JM Język polski 22 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 12 Bieżychudek Joanna złączenie grup
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 3i|2/2 Język angielski 13 Kurtyka Edyta złączenie grup
10 Rozum Monika 1PS|2/2 Język niemiecki 11 Czech Alina zamiast 2rt
11 Rozum Monika 1PS|2/2 Język niemiecki 11 Czech Alina zamiast 2rt
2 Struzik Kinga 3P Język niemiecki 11 Sosnowski Sławomir zamiast lekcji 1
3 Struzik Kinga 1J|1/2 Język niemiecki rozszerzony 11 Uczniowie przychodzą później  
5 Struzik Kinga 1J|2/2 Język niemiecki 04 Czech Alina zamiast 3f/1
6 Struzik Kinga 1J|2/2 Język niemiecki 04 Świątek Małgorzata złączenie grup
7 Struzik Kinga 1J|1/2 Język niemiecki 04 Świątek Małgorzata złączenie grup
4 Wieciech Paweł 1Gg|2/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
5 Wieciech Paweł 4P Matematyka 01 Kadula Katarzyna  
7 Wieciech Paweł 4K|1/2 Język angielski G5 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Wieciech Paweł 2P|1/2 Język angielski 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Wołek Lidia 4L Język polski G3 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Wołek Lidia 3i Język polski G3 Rachwał Agnieszka zamiast 2rt
7 Wołek Lidia 1MYg Język polski G3 Rachwał Agnieszka zamiast 2rt
8 Wołek Lidia 1K Język polski G3 Uczniowie przychodzą później  
9 Wołek Lidia 1K Język polski G3 Uczniowie przychodzą później  

Klasy 2rt, 3f na wycieczce